FIV in Ungaria 170

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Umbra iti spun si eu bine ai venit, desi ar fi fost mai bine sa ne fi intalnit la odisee... Legatde analizele de trombofilie eu ti-as recomanda in cluj pe dr. Militaru, la Genetic Center .Au pachete de analize pt. trombofilie obstetricala complete si la preturi bune. Dar poti sa intrebi si la Regina Maria ce poti face la ei.bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adijo spune:

Pentru mai multe informatii legate de analizele de trombofilie intra pe topicul "trombofilia , o cauza a infertilitatii". nasol cu endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna dimi fetele,

Umbra, vad ca esti din Cluj , eu am fost azi vara la Dr Avram fusese la Medcenter ,acum e la Regina Maria , sa ti faci toate mutatiile, asta e inceputul, si in functie de ce ti se gaseste o sa ai si tratam pe masura , daca o sa vrei nr pt Dr Aveam da un pm ,

O zi buna va doresc!!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salut,
mersi mult de raspunsuri gagici....
DaniellaSMeu ti-as da PM daca as sti cum functioneaza .
Analizele astea binainteles ca PK a zis ca nu-s necesare sa le fac, ca la ce analize am facut pana acum si-s ok...nu-mi sunt indicate. A zis ca se recomanda doar celor ce au pierdut sarcina/sarcini inainte....dar prefer sa le fac preventiv ....cine stie ce dracusori mai gasesc ...de m-apuca .

o duminica frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

DaniellaSM ti-am scris PM. Sper sa-l primesti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Umbra , am replied la PM tau, iar ce tine de FIV nu am intalnit nici un. Dr pana acum sa i spuna unei paciente sa si faca mutatiile de la inceput in order sa fie ready pt un fiv, totul e un business sorry , e parerea mea si poate ma insel I don't care ca mi pun lumea in cap am discutat cu multi profesori aici si cam aceleasi teorii , fa cateva Fiv ri sa te traumatizezi la maxim si dupa aia du te de te cauta ce ai , nu da ti cu bolovani kkk!!
Du te de te checkuieste !! Bafta
Fetele e soare la Londonica si ma simt foarte bine , ready for a little shopping ,e pt frigider nika pt mine , vineri am avut o zi superba nu ma asteptam am facut niste slalomuri prin padure cu ATV doamne feri ! Bineinteles am fost in 2 echipe si cum sunt foarte competitiva am si castigat pe echipa!!
Va pe toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ziua buna fete

daniela pe mine dr albu m-a trimis sa fac tromobofiliile si mutatiile fara sa fi pierdut nici o sarcina.si asa am aflat.asa ca sa stiu cand voi avea bebe.si o sa iii multumesc tot timpu pt asta,chiar daca nu mai sunt pacienta dansului.

va intreb si eu ceva-de un an menstra mea e schimbata,nu mai e rosie,ci mai mult portocalie/rosie deschis.si sunt luni cand ma tine o zi jumate.ca acum.dr de am fost ultima oara mi-a zis ca daca curge mai putin e o problema,daca e alta culoare nu ar fi o problema.si ca daca imi iese ecografia buna nu are rost sa imi faca histeroscopie.eco mi-a iesit bine.dar eu tot cred ca nu e normala schimbarea menstrei mele.nu-i asa ca cea mai recomandata e histeroscopia in acest caz?multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

din pacate este o afacere ...pe nervii si banii nostri din care noi avem sau nu ,,profit ,, !
Asta-i viata

Velvet nu stiu ce sa zic despre prbl ta cu menstruatia ....sper sa fie ok

v-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc umbra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Fetele vin cu o veste proasta,,,,bebele nostru s-a oprit din evolutie
am fost vineri la control...era oprit la varsta de 6 saptamani,acum trebuia sa avem 9
maine ma duc sa ma chiureteze

Mergi la inceput