FIV in Ungaria 170

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

Hello tuturor fetelor dragi ,

Va urez un Craciun Fericit, anul 2013 sa aduca numai pace, liniste, sanatate si implinirea celor mai arzatoare dorinte.

Va imbratisez cu drag

_

FIV1 + FIV2 Szeged-2011_nereusit
FIV3 Budapesta-2012_nereusit
va urma...

PAI 675 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maxia spune:

Buna fetelor,
As dori sa stiu cine a stat la Gyongyi la pensiune si cum a fost?
Am auzit ca pretul este undeva la 8000 Forinti/noapte pe camera dubla, sau pe persoana?
Nu stiu daca este cel mai bun pret de aceea va rog daca stiti alte locatii dati-mi si mie de stire. Pe noi ne interesa ceva ce are si bucatarie unde mai putem gati cate ceva, camera intr-un apartament..etc.
Va multumesc pentru ajutorul vostru si va urez Sarbatori fericite alaturi de toti cei dragi voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

salutare gagici !!!
Maxia, Floryma, Velvet,Cris25,Adijo,Ioana55,DaniellaSM,Olimp,Jaguar,Eni0301,Marage,Norma36,ImiMS,Littlegirl,Daniela74,Mona va doresc Sarbatori Fericite si linistite , pline de iubire si caldura ! Un An Nou cu bucurii, prosper si sa fim cat mai repede cu burtica !
Celor deja cu burtica sa aveti grija de voi si de ce aveti in burtica, sa stea cuminti si sanatosi pana la termen !!!!



Grijiti de voi fetelor !!!
Multa sanatate !!!!!

( sper ca nu v-am uitat pe nici una )

Ho Ho Ho merryyyyyyyyy Christmaaaaaaaas !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

umbra01, multumesc de intrebare ... suntem bine ... ieri am auzit inimioara ... sper sa fie bine pana la capat!

Fetelor, va doresc si voua stresurile care le am eu acum ... sa aveti un an nou cu burtica si cu sanatate! Va pup


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota
Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, august 2011 Budapesta, dr. PK, nereusit
FIV4, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit
FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna seara fetelor

umbra

cris felicitari ! sa stea cumintel bebe pana la capat !

fetelor si sarbatori fericite ! Craciun fericit si multa sanatate si indeplinirea tuturor doriuntelor.

azi am fost la eco si am vazut un sportiv care dadea din maini si cracana picioarele , isi aducea genunchii la gura ai apoi arunca picioarele , si se pare ca suntem purtatori pe putulica e baietel...
si eu m-am mirat ca se vede asa de repede dar se vedea o "rama" mica care ii atarna intre picioare

va pup si va stept cu vesti bune






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olimp

buna seara fetelor

umbra

cris felicitari ! sa stea cumintel bebe pana la capat !

fetelor si sarbatori fericite ! Craciun fericit si multa sanatate si indeplinirea tuturor doriuntelor.

azi am fost la eco si am vazut un sportiv care dadea din maini si cracana picioarele , isi aducea genunchii la gura ai apoi arunca picioarele , si se pare ca suntem purtatori pe oputulica e baietel...


si eu m-am mirat ca se vede asa de repede dar se vedea o "rama" mica care ii atarna intre picioare

va pup si va stept cu vesti bune





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani





Oli , oare cu cine seamana asa curajos ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

atelocin

sincer nu stiu caci eu sunt mai comada din fire dar cred ca , cu tatal lui care tot timpul isi gaseste ceva de mesterit prin casa....

imoprtant e ca pana acum suntem bine , cu tratament dar e ok.




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns littlegirl spune:

Olimp, ce ma bucur ca mesterila evoluaza bine, ca te-ai mai linistit dupa atata tumult! Si eu m-am mai linistit, din 8 ianuarie incep serviciul in alta parte si sa vedem ce mai "mesterim" la vara:)) Suna-ma cand poti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

Hey domnitze
Va doresc Sarbatori frumoase in familie. Anul care vine sa ne aduca sanatate,bucurii si impliniri pe toate planurile!

Crissu ma bucur tare mult ca sunteti bine, tot asa sa fie pana in august!
Olimp ce repede a trecut timpul dar cel mai important este ca bb e bine si "mestereste"
Danutza acusica te indrepti spre BP..sa fie anul vostru!
Ime nu ai mai dat nici un semn..sau vii direct graviduta?
Flory, Mona, Umbra si restul
Eni cum mai esti?
Littlegirl

Ptr unguroaicele mai "vechi" Samira, Adipapazi,Ioana, Irene,Ioana_55,Norma etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

littlegirl
super tare felicitari pt noul loc de munca !

jaguar , sa dea DD sa fie bine si mai departe !


restul fetelor la toate !





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput