FIV in Ungaria 170

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

daniela multumesc pt raspuns nici eu nu am avut vreodata chisturi,fibrom...dar cine stie ce este pe acolo.o dupamasa frumoasa si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

hei ragazze si io sunt pe aici..
Daniella cine stie ,poate te vezi si cu mine la Budapesta la inceput de 2013 nu numai cu Velvet .

Maine tb sa o sun pe dr.Avram sa vad de nebunele alea de rezultate...ce-a fi a fi .

v-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Velvet, si eu ma gandeam oare ce oi avea inauntru ,acu Dr si baga lampa fermecata si paote face ceva minuni!!

Umbrarita,nu se stie asa ca hai sa facem de o cafeluta in Ianuarie 2013, poate chiar ne iasa intilneala!!

Maxia , sorry nu te pot ajuta, ca habar nu am cit sunt acasa toate cele pt stimulare, dar pe prima pagina mi se pare ca sunt niste preturi si din Romanica, eu ce am auzit in ungaria sunt mai ieftine dar nu toate, acum depinde si schimbul valutar.

Domnitelor o noapte buna ,eu bag ca migu inca la munca asa e cand lipsesti doar 2 zile , bagi 3 plus ca sa recuperezi!!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

"Neatza fetelor!

Dani...cum adica numai tu cu Velvet pe aici...pai pe mine ma ignorati sau cum? Eu scriu 10 randuri...Velvet 2 randuri...totusi pe ea o retineti....m-am suparat
Umba...si pe tine...ca era vb de o cafea cu mine la Budapesta...
Maxia...la Szeged sunt mai ieftine toate medicamentele,pana si vitaminele...asa ca nu are sens sa ti le iei din Bucuresti! Plus ca dr iti va prescrie tot timpul alte doze,in functie de cum reactionezi la stimulare...mai poate sa si schimbe cate ceva...nu are rost sa te complici,parerea mea.Farmacia e la 2 pasi de clinica si mereu au tot ce ai nevoie

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

buna dimineata fete

daniela da,o minune mica

Imi un pup sa treaca...cum sa nu te vedem?doar mi-ai zis ca ma vede mosu si-n butoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns umbra01 spune:

IMiMS draga mea please nu te supara ....Doamne da sa ne vd la unguri si mergem si ne facem poze pe poduri, numai nu mai fi suparata .
DaniellaVelvetIMiMS la primavara dam navala la PK si poate da Doamne Doamne si se lipesc .

O zi minunata sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

umbra Doamne ajuta!eu nu stiu daca ajung in primavara,dar ma rog pt voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

OOOOK...hai ca incepe sa-mi treaca supararea
Eu sper sa nu ma prinda primavara...vreau in ianuarie!!!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Imi,Doamne ajuta sa vina bebe in burtica la tine in ianuarie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Neatza fetele,

pai cum asa Imi, te suparici asasi asa mai de toamna tarzie,sa nu mi zici ca ai si plans ca asta nu mai cred eu ma gandeam ca erai busy cu Alma ,ca de acu e fata mare,

Velvet deci nika in Ianuarie?? ,

pai fetele hai sa votam cine e pentru Ianuarie la Buda ca daca tot suntem acolo sa o facem lata , nu doar poze (eu am vazut si Stripteuse Bar-ri) pai combinam utilul cu placutul si un pic de Tokaji yehe party party.....
Cine se baga??
Eu dau cafeluta la barul de mai jos .

to be continued.....


5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput