Prietenii lui Mos CRACIUN

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sa nu uitati ca de la mine maine pleaca toate coletele, sper sa ajunga pe vineri la destinatii, daca nu, atunci luni



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Alina ms
Am vazut anuntul ms mult pup e super
Iau eu leg cu papanash ca sa vedem cum facem



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna


a ramas asa: le spal si le pun pe calorifer, le evaluez maine dimineata si vad daca se pot livra; daca nu, le aduc la Iulia sa le mai tina aici pe calorifere si va auziti la un telefon cand sunt uscate (maxim joi dimineata, daca nu va mai prinde maine).

daca-s cuminti si se usuca, maine intre 10.30 si 11 ne putem vedea, dar sun maine dimineata.

e ok asa?


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...






da, e foarte bine.
Stai ca mi-am amintit ca si la depozit e un calorifer. Eu zic sa le iau maine si scapam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

off fetelor nu mai stiu daca am scris, dar decat sa mai iau la puricat sub mai bine mai scriu o data

Joia trecuta am preluat 5 sacose mari cu hainute si jucarii de la Calin Goia, solistul trupei Voltaj. De la copiii lui.Sunt la depozit deja.

Odata cu astea ne-a donat si un dvd cu autografe pt licitatie si o pereche de ochelari (din cei din campania lor de PR pt albumul Da vina pe Voltaj)


pe maine la depozit






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)



Licitatie si Tombola "Spiritul Craciunului"
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

off fetelor nu mai stiu daca am scris, dar decat sa mai iau la puricat sub mai bine mai scriu o data

Joia trecuta am preluat 5 sacose mari cu hainute si jucarii de la Calin Goia, solistul trupei Voltaj. De la copiii lui.Sunt la depozit deja.

Odata cu astea ne-a donat si un dvd cu autografe pt licitatie si o pereche de ochelari (din cei din campania lor de PR pt albumul Da vina pe Voltaj)


pe maine la depozit


Stii ca pe drum ma gandeam exact la asta?
Si tocmai ce vroiam sa scriu si eu, eventual sa-l pui si la lista donatorilor/sponsorilor, ca deja are vechime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cricor


da, e foarte bine.
Stai ca mi-am amintit ca si la depozit e un calorifer. Eu zic sa le iau maine si scapam


se usuca sigur pana maine dimineata! va dau voie sa radeti de mine, dar e prima data cand spal maimutoi mai dolofani si mi se parusera tare pufosi. dar ii intorc ca la rotisor de vreo 3 ore si se comporta frumos.

please un pm cu cine ma vad maine dimineata la depozit, daca se poate dupa 10.30, si concret unde sa opreasca taxiul (eu o sa fiu in drum spre aeroport). am inteles ceva-ceva de la colega mea, dar as vrea un pic mai concret, luand ca punct de reper chestia aia care livreaza pizza. daca opresc in fata ei e ok? (n-o sa fiu contra cronometru, am o marja de aproape juma de ora, sper doar sa gasim un loc de parcare).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Di are un topic cu dedicatie :)
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175975

Mianna ai PM cu adresa



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)



Licitatie si Tombola "Spiritul Craciunului"
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Fetelor cand faceti imparteala hainutelor daca va iese ca ati mai avea nevoie de :
- ghete de iarna - mas. 26 (au fost ai unui baietel)-stare buna
- geaca de iarna - pentru 2 ani (92cm)( bej cu maro)- stare buna
- pantaloni fash cu fleece la interior - pentru 2 ani, 2 ani jumate - negri ( NOI , nepurtati!!)

Le aduc eu ulterior la depozit daca imi dati de stire.

As mai avea si 2 pulovere pentru fetita de 15 ani despre care a spus Laura, daca nu ma insel.

Spor la treburi maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Fetelor, dar cutii nu va trebe'?
Ca eu nu arunc nimik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Inimoashelor, spor la sortat; si incepeti cu o cafea sa prindeti puteri.
Suntem cu gandul la voi.


Laura

Mergi la inceput