La multi ani bulgaras sef, SVEN (39)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:

La multe lunite frumoase,
Tudor si David Cristian

Lexi felicitari micutei... te mai linistesti si tu un pic acum ca a inceput sa manance bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

la multi ani bulgaras sef SVEN ..sa ne traiesti ,sa fi sanatos fericit si implinit ,sa-i bucuri pe parinti si fratior..un pupic tie si familiei fericite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Neatza!
Cafelutza si o felie de tort de la noi!
La multi ani minunea mea mica, sa fii sanatos si sa cresti mare voios!
Johana si Iulia!
Ligia si Puiuta , cu intarziere! Sa fiti sanatoase, fericite si numai impliniri va doresc!

Multumim de urari!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Beatrix, sa-ti traiasca minunea, s ate bucuri de el si sa fii mereu convinsa ca intotdeauna Dumnezeu va avea pus deoparte ceva special pentru el!!! la multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelaradu spune:

La multi ani, bulgaras sef! Primele emotii au aparut o data cu tine, iata ca si anul asta, tot tu dai tonul primelor ganduri bune, primelor aniversari! Sa fii sanatos, voios si fericit mereu! Crestere curata in continuare!

Va scriu mai tarziu ca azi o aniversam si pe sexi soacra din ograda. suntem poftiti la masa

Iris Vanessa (25.02.2012) made in/by Mihaela
M-am nascut fara sa vreau, am sa mor fara sa stiu, lasati-ma sa traiesc cum imi place...
http://flowerspeaking.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata!
Muuuulti aaani traiasca, muuulti ani traiasca, laaaaa muuuultiiii aaaaniiii! Cine sa traiasca, cine sa traiasca, laaa muuuulti aaaaniiii? Sven sa traiasca, Sven sa traiasca, laaaaa muuuuulti aaaaniii! La multi ani, pui, sa cresti mare, sanatos si voinic!
La multe lunite, Iulia!
Mi-e teama ca am laudat-o prea repede pe Jo, dar mai astept, poate are doar o zi proasta (dupa o noapte proasta).

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Eu sunt suparata ca Jo are de cateva zile buzele si limbuta albe, i-am luat de la farmacie o solutie pt candida si alte ciuperci, i-a trecut si azi, dupa ce ieri am scazut doza, a reaparut. Pe langa asta tuseste si ea de azi dimineata de mama focului, a dormit f prost, cu treziri din 2 in 2 ore... Nu stiu ce sa mai zic.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa_G spune:


La multi ani SVEN bulgaras sef! Sa fii sanatos, sa cresti mare si voios si sa aduci numai bucurii parintilor



La multe lunite frumoase!
Ioana Teodora si Iulia

Lexi sanatate sarbatoritei... Poate e doar un episod...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multi ani Sven! Sa fii mereu sanatos frumos si norocos, bulgaras luptator!

Nu imi vine sa cred ca se deschide sezonul aniversarilor, cand a trecut anul?

Luiza, eu spun prezent. I-am asociat o amintire deosebita serii aceleia. Nu stiu cate dintre noi ne putem vedea dar eu vin. Lali, cu tine ne vom intalni putin mai tarziu, dar Dari si Lumi, pregatiti-va! Ganditi-va unde mancam ceva bun de tot, anul trecut sufeream de foame si de greata, acum vreau sa recuperez. Ba pardon, trebuie sa retractez, daca citeste Lumi asta cu siguranta nu mai vine.

Am plecat fetelor, ah ce-as mai freca-o putin pe net, dar am casa intoarsa pe dos, paturile nefacute si bucataria vraiste, dar am reusit sa imi trimit bulgarasul cu tata-sau la plimbare , era rupt de somn, sper sa fi adormit deja, iar Andra e la o fetita in vecini. Casa intoarsa, here I come!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

La multi ani bulgaras sef, sa cresti mare si frumos si sa ramai un luptator toata viata ta.

Amelia, ne vedm sigur dar nu stiu unde. Daca nu e ok pentru toata lumea sa ne vedem seara ne putem vedea si pe 30 ca e zi libera.

Lexi, punctele albe sunt de cans ai schimbat laptele?

Mergi la inceput