FIV cu Dr. Dragos Albu 70

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Angicule,putzintica rabdare si vei avea si tu bebe la purtator...sunt ferm convinsa ca dr white si mirena isi vor spune cuvantul!


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Ella,un pup dulce de la Irinuca pt bebe luptator
cu siguranta va ramane la caldurica timp de noua luni


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

...si la mine diphereline-ul,Lumi
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Da da Arabela si la tine dr White si dipherelinul isi va spune cuvantul la dublu...adica doua Irinuci


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

Offff lumi ,cred ca mi sa irosit toata rabdarea ........am zile in care ma apasa rau de tot ,simt ca nu mai am putere sa lupt si imi vine sa abandonez tot ,,imi simt sufletul gol si as vrea sa mor sa nu mai simt atita durere........am zile bune in care incerc sa mai SPER,si sa cred ca voi reusi intr-o zi ........Doamne este atit de greu ...........mai bine nu mai scriu nimic ,nu vreau sa va stric si voua dispozitia ...am o zi proasta .........


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

sar'mana Lumi,da sper sa dau o ''dubla''..Angi,hai fetita,caputul sus,praf de ZEN de la Qiao,priveste la avatarul minunat al ElleiE si poate te mai inveselesti putin...eu ce sa mai zic ca in plus m-am ales si cu ''minunata admiratoare''care continua sa ma hartuiasca in privat?fete,noi cu dosarele aprobate,fonduri,ceva,ati mai auzit?
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Angicule,nu fii trista ,va veni si barza pe strada ta ,stiu eu asta siiigurrrrr!!!am vb cu albisorul si m-a aprobat!


Mamica de Maria Irinuca(20.06.2011)
Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.
Uneori oamenii trebuie sa planga ca sa isi faca loc in inima pentru bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

angelicule stai ca ii fac bagajul lui Gugulosescu si ti-l trimit pachet sa iti vuvuzeasca in creieri, sa vezi ca nu mai ai timp de depresii, ba chiar o sa te intrebi daca chiar mai incape si un oracaitor mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

,da,doamne ''albe'' minunate si luptatoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

angi ai PM
arabella deci de aia nu mai ai mataluta PM

Mergi la inceput