FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 36

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

salutare,
noi am plecat vineri, seara ne-am cazat la hotel Vista-este in apropiere de autostrada ( cam la 5 km de clinica), sambata am avut ET-ul si am plecat imediat dupa ET acasa cu acordul doctorului.
Cehii mi s-au parut foarte profesionisti si organizati. La ora la care esti programata o sa intri, deci nu stai sa astepti prea mult.
Vedeti ca este deschisa si sambata farmacia de la subsolul clinicii, deci puteti sa va luati medicamente si de acolo.
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

Ruxi, Wish, multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimi
Fetele mele dragi bafta fetelor care sunt pe ultimi 50 de metri si sa aiba credinta ca totul va fi bine DD sa fie cu voi
Noi suntem bine ieri am facut putin abuz am lipsit 4 ore de acasa am fost sa platim facturi si ne a cam durut burtica am luat buscopan si acum suntem ok joi mergem la medic nu avem greturi sau alte neplaceri in afara de mancam dormim suntem ok

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Amalia FELICITARI!!!!! Vezi ca ti-a prins bine starea de Zen? N-am apucat sa intru de multisor dar sa stii ca m-am gandit la tine...stiam ca ai vesti bune .
Fumi ai grija de comorile din burtica si asteptam un beta baban. Cat e cazarea pe noapte la acel hotel?

Va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Loretta da am fost si sunt ZEN Doamne ajuta !si la tine

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Salut fetele si de la mine, am intrat sa va iau pulsul ...totul in limite normale
Pupici si o zi buna



MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor...va scriu si eu cateva randuri in noul capitol!...sa fie plin de vesti bune!Doamne ajuta!!
mami amalia, ce faci draguta mea??ce fac comorile din burtica?sunt cuminti?va pup
irilac31, multumesc ca te mai gandesti la mine...si ma intrebi pe unde umblu...nu sunt suparata Doamne fereste...am avut niste zile mai aglomerate...si inca mai am saptamana asta...ne-am apucat de izolat apartamentul pe afara si casa imi e cu susu in jos si invers...astept sa termine si sa imi fac o curatenie generala!!pup burtica jucausa!
Looana, mai ai putin si te intalnesti cu printisorul tau!!!nastere usoara
fumi, felicitari pt cei doi grasunei din burtica...sa fie lipiciosi si sa revii cu un beta baban...ca a lui matusica
ruxi, wish...bafta amandurora va tin pumnii!!!
sandy...de ce vrei sa te retragi?ai pierdut o lupta....nu si razboiul...capul sus...mai suntem aici fete care asteptam o nou asansa...si va fi cu noroc ai sa vezi!

Astept un "miracol" curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

noi2., felicITARI PT COMOARA DIN BURTICA inca o data!!!sa creasca mare si voinic orice este!
tusferi, ce fac gemenasii??felicitari si tie pt pereche...stiam de mai de mult...dar tin sa te felicit din nou!!

ei de mine va zic ca vineri am luat rezultatul la examenul histopatologic..au iesit resturi ovulatorii...sa confirmat si aici sarcina...dar nu a fost caz de infectie, daca mai stateam nu stiu care era deznodamentul....totul e bine si curat acum...astept cu nerabdare si rezultatele la mutatii si trombofilii...si sa imi i-au zborul spre bebicii ce ma asteapta...
imi e un dor nebun de matusica noastra...mai ales ca acum e femeie graviduta...ma duc sa o mangai pe burtica sa vb cu aia micii...sa imi faca si mie un miracol!!

Astept un "miracol" curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Fumi, si eu vreau sa plec acasa in aceeasi zi cu ET.
Ati plecat cu avionul?
Nu au fost contraindicatii din partea medicului?
Dupa Et cam cat timp ai mai stat la clinica, deoarece trebuie sa imi fac un calcul de timp, sa ajung la Viena, la avion.
Sper ca stai cumintzica si nu te hazardezi sa faci treburi.
Ruxi, ai plecat deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Stefana dupa 30 decminute de la ET poti pleca linistita Miracol a 2 zi a calatorit cu avionul pt in ziua ET nu avea zbor Loana dupa ET a plecat conducand in general medicul spune ca iti reiei cursul vieti cotidiene eu dupa et am staat 25 min si am plecat din clinica dupa 1 oora am stat 2 zile in casa in pat si dupa mi am reluat activitati curat gatit cumici excepti faci totul cu grijasa protejezi copii

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput