FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 36

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:




Noi 2 nu a nascu inca Loana a fost alarma falsa se pare ca miercuri va naste prin cezariana bebe e mare 3700-4000

amalia tsakoniati
5+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Multumim de informatii Amalia draga, mai are un pas Looana pana miercuri la intalnirea cu minunea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

buna dimineata fetele,
sunt ZEN in continuare!
Ruxi, felicitari pentru productie si multa bafta in continuare
Tusferi, Iri, Bichi, Cocolino, Noi 2,Miracol
Amalia, felicitari pentru gemenasi
Wish, Stefana, mai aveti putin!!!
Looana, sunt cu gandul la tine si-ti doresc nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

fetele cochete. Eu am innebunit complet...de la un geam pe care trebuia schimbat am ajuns azi sa varuiesc in mai toata casa si eu n-am nimic pregatit pt spital . Daca Doamne fereste se hotaraste bebelinul sa vina mai repede am...imbulinat-o

Aristicule, crede-ma ca deja plang de rup camasa de pe mine si de frica, emotii, bucurie nici nu stiu cum sa descriu ca sunt sentimente combinate si schimbatoare . Iti doresc din tot sufletul meu ca la anul pe vremea asta sa simti si tu sentimentele astea

Va las, ma duc sa vad daca se lucreaza bine ca eu sunt sefa, doar cu indicatiile ....aaahhh si ce-mi place


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorinta2012 spune:

Amaliaro felicitari pentru bebei. Ai grija de tine si de cei mici! sa ne dai vesti dupa fiecare echo. Sa nu aud ca te retragi si tu de pe forum pt o perioada. Ce ne-am face noi fara tine...
Looana rabdare si nastere usoara!
Alina-alba ce mai face micuta ta printesa?
FUmi doamne ajuta si la tine! Mai ai rabdare pana la test?

Fetelor, in cazul problemelor de trombofilie se interzice calatoria cu avionul?

pupici pentru toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

Hello everybody !!
Cam liniste pe aici pe la noi,fetele ce faceti?
irilac zugravesti !!!! super,super !!!
Ia spune-ne tu noua in ce culori iti aranjezi camerele?
Sa fii cuminte,sa nu faci efort!
Multumesc despre informatiile referitoare la rezervare,eu nu am facut nciodata rezervare pe booking com,habar n-am daca ma pricep si daca reusesc sa fac asta
ruxi numa'maine nu-i poimaine si te intalnesti cu mamarutzele.Iti doresc din suflet sa ramana alaturi de tine 9 luni si sa fie pereche adica un baietzel si o fetitza !!
amaliaro mamica de gemenasi iti doresc sarcina usoara si la termen si sa ne tragi si pe noi dupa tine bine???
raisa mai avem un pic si intran si noi in linie dreapta!!!

Fetele , ma tot gandesc eu acum, oare in functie de ce recomanda dr de la Brno diphereline sau AC?
Parca mi-ar fi mai la indemana AC ca sunt obisnuita cu ele.
Cand ar trebui sa primesc schema de tratament?
Am primit doar medicamentele de care am nevoie.

o sambata seara placuta tuturor
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

fumi si te asteptam cu beta mareeeeee !!!!!
Dorinta stiu ca fetele ziceau ca este voie sa te intorci cu avionul dupa ET, nu cred ca este diferit pentru fetele cu trombofilie.
Dar eu zic cel mai bine intreaba dr-ul si esti si mai linistita asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Loana sa iti traiasca printul sa va bucurati de el

Fetele dupa cum ati inteles Loana a nascut il aveti pe micul print la avatarul meu

amalia tsakoniati
5+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Felicitari Looana laptic mult pt bebe si recuperare rapida




Bine ai venit pe lume micutule mult dorit, sa fii sanatos, papacios, necolicios si sa aduci numai bucurii lui mami si tati


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:




Dorinta nu fata draga nu ma retrag ca nu am de ce cat pot sunt prezenta si acum daca mai mi o fi si mie rau ma intelegeti voi sta matusica aici cu voi

amalia tsakoniati
5+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput