FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 36

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Amalia felicitari pt gemenasi!!! Sa ai o sarcina usoara si la termen!
Ruxandrica, abia astept in continuare vesti bune de la tine: balsto grasani, beta mare, inimioare, etc, etc! Multa bafta!
Bichi, sa dea DD sa stea gemenasii in burtica cat mai mult, cu tot chinul fotbalului de la tine din burtica! Sper sa ajung si eu la asa multe sapt ca tine
pupici la toata lumea

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tusferi
Ruxi Doamne Ajuta sa ai pui lipiciosi si sa ma urmezi

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa2012 spune:

Salutare ! Fetelor, eu am fost in vara la Brno si am gasit o pensiune INTEGRITY chiar linga clinica. Nu este pe booking si de aceea lumea nu stie de ea. Este foarte cocheta si curata, camerele sint super si costa in jur de 50 eur/zi cu mic dejun.Datele necesare sint: Str.Hinky 128,603 00 Brno, www.Penzionintegrity.eu,tel:+420721647598,
e-mail:info@Penzionintegrity.eu
Sper sa va fie de folos!
WISH42, ai primit mesajul meu?
Pupici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Amalia felicitari si sarcina linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

neata !!
amaliaro, wowww ce super e a doua poza a juniorilor tai!!!.... m-am emotionat pana la lacrimi....cred ca saptamana viitoare cand ii auzi inimioarele o sa cad jos....esti o persoana deosebita si meriti un cadoua de Craciun in avans ca aceasta!!!Daomne ajuta te pupacesc mamicuto!!!
bichi, ai fost o eroina pana acum, mai aveti putin pana la marea intalnire!Daomne ajuta!
Looana, sunt cu gandul la voi!
va doresc o zi buna, am plecat la munca

Astept un "miracol" curand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

buna dimi

amalia felicitari pentru bebici, asteptam inimioare bataioase

fumi si ruxi sa aveti parte de bebei lipiciosi si sanatosi

bichi si irilac pupam bebicii, sa stea cuminti pana la termen (mai avem putin)

ganduri bune catre toate fetele

LOOANA tinem pumnishorii si ne rugam pentru nastere usoara si bebe sanatos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna dimi matusici
Many
Cocolino
Miracol sti ca esti in gandurile mele mereu si stiu ca in urand vei trai si tu acelas miracol o meriti din plin si eu voi fi aici sa te sprijin
Loana sunt cu gandul la voi
Irilac
GASCA VESELA

amalia tsakoniati


FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Ma fetelor da pe unde ati disparut ce tacute sunteti

amalia tsakoniati
5+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

matusico sti ca eu te astept "inimoasa", da? Am o singura intrebare: Ce vei tricota prima data?
Iri, Bichi inca putin, dragele de voi, inca putin si se apropie momentul in care veti plange de fericire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Looana, gata mamico? A venit pe lume minunea ta?
Amaliaro, felicitari pentru mogaldete... e superba pozica ta!Doamne ajuta sa ai o sarcina frumoasa si usoara!
Fumi, tot ZEN da, astfel nu se poate!
Va pup pe toate, burticoase si burticoase in devenire! Week-end frumos!

Mergi la inceput