Juniori de Iulie - August 2004 * (105)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi, s-a intamplat ceva?
Daria, ce naiba e aia "opje"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Orele optsprezece zero zero cand termin io la birou :-) Yuhuuu :-) Deci sa vina vinerea :-)



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

aaaa!! opjpe cum scrii tu
am o scuza, nu bausem decat o cafea, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io n am scuza, am baut doo cafele si degeaba. Lesin aci de oboseli desi n am motiv intemeiat decat o lene uriasa.

Care ce mai faceti cum sunteti, haideti la rapoarte



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Sunteti haioase!

La mine toate bune si frumoase azi, ieri in schimb m-am certat non stop la birou dar a iesit ca mine. Is unii... la vest de arad ... de-ti vine sa dai cu ei de pamant

astept black friday poate agat si eu ceva

copilul cel mic de doua saptamani imi canta toata serbarea in masina, imi face desene, cum o sa fie, ce o sa fie, etc etc, e o dulceata!!

trebuie sa vanez colanti negri, papion negru (camasa alba am), coarne de ren si sa caut costumul de mos craciun de acum x ani!!

pentru cel mare trebuie sa vanez prin sifonier costumul popular!! Doamne Cristal sa-ti dea Dumnezeu sanatate ca fara camasa de la tine si fara bete (bete-le pe care trebuia sa ti le dau inapoi acum o mie de ani ) nu stiu ce ma faceam atatia ani!!

ah si de la o vreme ma imbrac la birou numai in rochite arat atat de diferit fata de stilul meu obisnui - costumul si... vorba aia juma de metru de camasi albe in sifonier - ca parca ma si simt cu 10 ani in minus

Daria, bafta cu discutia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Andries, stai linistita. Ma bucur ca-ti sunt de folos.

La noi cica vine televiziunea, domnul John da interviu (e sireacu netuns de o luna, i-am zis sa aiba grija sa nu il filmeze aia cu creasta de punk-ist...)

Voi ce va bucurati asa tare ca trec zilele repede!? Eu as avea nevoie sa le lungesc, sa apuc sa-mi termin treburile...
(e drept ca e perioada de raportari, asa ca la noi e nebunie...)

In rest, il asteptam pe Mos Craciun

O zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Poftiti la capitolul nou noutz cu caciula de elf :-)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175770&nm=Juniori-de-Iulie-August-2004-106



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput