Juniori de Iulie - August 2004 * (105)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Corina, glumesti?!?! Temele or fi de doua ore, dar ce copil sta nemiscat la birou!?

V-am zis de concursul ala de mate care trebuia sa dureze 2 ore!? Copiii au bagat viteza si intr-o ora au terminat! (umblau apoi disperate profesoarele dupa director, care era organizator, sa-l intrebe ce sa faca, pentru ca aia mici au predat lucrarile! "pai dati-le drumu', ce puteti sa faceti!?")

Ioana, pai urmeaza sa cresteti un pui . Ca sa nu aruncati porumbul si graul! Sau macar un porumbel ceva...hihihi

La semanat cred ca i-a pus si pe cei din clasa Mariei , dar Maria a uitat sa zica asa ca nu se pune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Gabi nu exageram ca mereu pedeapsa dureaza..o noapte...si nu eu l-am pedepsit ci tatal din dotare..iar pe FB a primit un joc Xbox, nu a trecut neobservat FB-ul
Al meu copil nu termina cuvintele..ultima litera nefiind chiar necesara..oricum trebuie sa va scriu prima compunere din viata lui (fara sa scrieu si greselile gramaticale ).

Ioana bravo pt obtionale!
Corina eu nu-mi explic daca occidentalii sutn atat de relaxati...si ai nostrii atat de indoctrinati..cum sfarsesc ei atat de bine..iar noi romanii...lamentabil
Gabi vizionare draguta!
Monica super proiecte!!!
La multi ..multi ani Matei!!!!!!

azi am inceput chitara..abia astept impresii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

la multi ani Mateilor!!!
moama Andreea adica uitasi si de al tau?? sanatate sarbatoritilor ca vaz ca amandoi sunt atinsi.
Cori haha tu razi... care dracu o sta 2 ore pe scaun nu stiu. sui asta il manca in fund, in cap, in gura, il doare, il impunge, face de toate prin baie.... deci... adhd e peste tot
a fost ok la vaccin, acu cica il doare nitel dar e la pian. om mai vedea dupa-amiaza.
Cristal, ff misto activitatile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Matei. Robi sa-ti traiasca feciorul,ca tare bun copil mai ai. Si nu e numai destept, mai e si frumos pe deasupra. Pupam.

La multi ani Mateiut. Andrea si tie sa-ti traiasca feciorul cel frumos. Si pupam amandoi scumpii tai dragi.

Aha...a venit weekendul. Deci iar dati mai rar pe aici. Va pup. Weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani tuturor Mateilor!!!!! mi-a scapat asta cu Sf.Matei...

Nu ne ducem la Skyfall pentru ca asta oricum e "lectura obligatorie" (noi l-am sponsorizat la nivel mondial si l-am "exploatat" la greu in reclame, promotii, etc) si o sa-l vad oricum deci, sotul vrea la un SF - Loopers (noi suntem amindoi mari consumatori de literatura si film SF...).
Noi ne mai mobilizam o data pe an... la filme de oameni mari - acum urmeaza oricum sa bag "Aventurile lui Sammy 2" si "Hotel Transylvania"...poate macar pe Nemo asta re-masterizat in 3d as putea sa-l sar...

Am facut lista de persoane carora trebuie sa le iau cadouri (majoritatea sunt jucarii) - pentru adulti voi lua la inspiratie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce bine ca e weekend imediat in 2 ore si la mine :-) Momantan fac cu nervii ca ink n am vb cu fi`mea despre desfasurarea zilei de azi ... sunt curioasa cum fu ! Uof.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Lilianainsanatosire grabnica familiei tale din tara!!Dar ce s-a intamplat?....Felicitari Adelutei!! ...trebuie sa fii tare mandra de ea!!
Corina adhd din asta de care are Eva este si la ieshi.. ..vorba Dariei daca o pui sa bibileasca ceva sta lipita pe scaun,la teme,maximul cred ca este juma de ora dupa care musai o pauza publicitara...vorba romanului,pauzele lungi si dese cheia marilor succese
Mandra abia asteapta sa apara filmuletzul cu Jack Inghet,dupa reclama mi-a placut si mie....eu si cu mandra suntem mari cinefile....in schimb cu tati ne-am specializat pe teatre,luni mergem la o piesa cu Tamara Buciuceanu....parca Divortul de aur..
hai sa avem o seara faina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
se vede ca ne apropiem din ultima luna din an, eu am bateriile... pe portocaliu ca sa nu zic pe rosu . si copiii la fel.
Gabi, am inteles. si noi trebuie sa il bifam acum pe Ralph (cred ca weekend-ul asta, la Sammy nu am fost.... cum e?
o saptamana usoara va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi ani Mateilor!!

Eu am reusit sa trimit copiii la film la Hotel T duminica cu sor-mea si am avut si eu 3 ore de liniste acasa cu husband offf ce bine e sa mai ai un moment de respiro!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Neatza , numai eu nu am senzatia ca vine Craciunul si Anul Nou. E soare, cald, marea exceptionala. Imi lipseste parca atmosfera aia de sfarsit de an!

Mergi la inceput