Candidatii ARD in Bucuresti

Candidatii ARD in Bucuresti | Autor: ch_dana

Link direct la acest mesaj

Lume, lume, veniti de vedeti...

www.ziare.com/alianta-romania-dreapta/stiri-alianta-romania-dreapta/alegeri-parlamentare-2012-cine-sunt-candidatii-ard-in-bucuresti-1198799" target="_blank">http://www.ziare.com/alianta-romania-dreapta/stiri-alianta-romania-dreapta/alegeri-parlamentare-2012-cine-sunt-candidatii-ard-in-bucuresti-1198799

Noi suntem in colegiul 6 CD, colegiul 3 Senat. Sincer, nu cred ca ma voi osteni sa ies din casa pe 9 decembrie...

Later edit : habar nu aveam ca Budis Sandra Marilyn Andreea este una si aceeasi persoana cu Sandra Pralong...ii urez succes

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Pai sa-i stinga cineva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

http://www.blogary.ro/comentariu/blatul-usl-ard-sectiunea-perechi/

Uite si cateva "perechi" de candidati!

Eu am descoperit ca in colegiul meu la senat (sectorul 3) candideaza Abramburica !! De asta a umplut dom' primar Negoita strazile cu afise electorale inca inainte de inceperea campaniei.
Din partea ARD, e un no-name ca si contracandidat! Ma enerveaza astia la culme!!! Blat pe fata! In loc sa puna si ei un candidat de doamne ajuta, o gasira fix pe Budis Sandra Marilyn Andreea, n-am auzit in viata mea de ea!! Si mai e si taranista.....
Iar ma duc sa dau un vot negativ, ca pozitiv n-am cui!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Cum aflu in ce colegiu sunt?
Stau in sectorul 1... colegiul 1?

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Slabi , foarte slabi, extrem de slabi.
Pot sa zic ,,costelivi " ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Si candidatii de unde ii putem afla? Dana (am scris si la subiectul celalalt), am aflat colegiile la care sunt arondata (col 4 C. Dep si col 1 Senat)

Si Sandra Pranlog cine este? Mi-e cunoscut numele din anii '90, dar nu mai stiu cine e si ce facea atunci. Pe urma n-am mai auzit de ea...

Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

www.andreeaioana.ro/displayimage.php?album=31&pos=37" target="_blank">Ele doua

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Cred (nu sunt sigura) ca ea a adus Fundatia Soros in Romania, a fost consiliera lui Constantinescu pt relatia cu romanii de afara, dupa care a intrat intr-un con de umbra. Am mai vazut-o pe la TV, dar rar de tot.

Mergi la inceput