Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Offf Mada, stai cuminte si lasa curatenia pe mai incolo !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Hmm... hai ca era sa avem nevoie extemporaneu... Iar am comis-o de dimineata, am fost la spital, nu s-a intamplat nimic ireparabil deocamdata, am o caruta de medicamente si mai ales de injectii... si tre sa stau lipita de pat ca timbrul de scrisoare...

Si casa cade pe mineeee!!!!

Sunt praf cu nervii...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

imi pare rau...hai fundu-n sus si stai la telenovele, baga nani si pt noisanatate multa.

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 20
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Ce comedii romantice-mi recomandati? Ca am timp bereket de pierdut si naturelul simtitor...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Mancare de mazare cu galuste de faina. Asta e ce am gatit, nu-i comedie romantica, ok?

Gianina e bine, stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Mancare de mazare cu galuste de faina. Asta e ce am gatit, nu-i comedie romantica, ok?


M-am prins... noi am mancat azi din ce-am gatit ieri.. vreo cateva zile o sa reduc la nesimtire activitatile gospodaresti...

So: varza calita cu friptura (aveam shnitele in program, dar... e mai usor sa le arunc pe gratar ), supa crema de gaina cunoscuta (pt Adela), macaroane cu branza si stafide si placinta cu mere si dovleac...


Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Mancare de mazare cu galuste de faina. Asta e ce am gatit, nu-i comedie romantica, ok?


M-am prins... noi am mancat azi din ce-am gatit ieri.. vreo cateva zile o sa reduc la nesimtire activitatile gospodaresti...

So: varza calita cu friptura (aveam shnitele in program, dar... e mai usor sa le arunc pe gratar ), supa crema de gaina cunoscuta (pt Adela), macaroane cu branza si stafide si placinta cu mere si dovleac...


Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!



Apai sa-mi bag picioarele, de-astea faci tu si zici ca stai cuminte??? Apoi eu nici ne-insarcinata nu adun atata mancare in casa, facuta de mine....



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Mancare de mazare cu galuste de faina. Asta e ce am gatit, nu-i comedie romantica, ok?


M-am prins... noi am mancat azi din ce-am gatit ieri.. vreo cateva zile o sa reduc la nesimtire activitatile gospodaresti...

So: varza calita cu friptura (aveam shnitele in program, dar... e mai usor sa le arunc pe gratar ), supa crema de gaina cunoscuta (pt Adela), macaroane cu branza si stafide si placinta cu mere si dovleac...



Apai sa-mi bag picioarele, de-astea faci tu si zici ca stai cuminte??? Apoi eu nici ne-insarcinata nu adun atata mancare in casa, facuta de mine....



Pai pe-astea le-am facut ieri... ca dc deskideam usa la frigider, ma tragea inauntru... azi nu am pus nici masina de spalat vase... Ce ma mai solicita Adela, ca in rest as intepeni pe canapea... m-am cam speriat azi...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Eu nici de Craciun nu reusesc sa fac atatea.

Mai fetelor, ai vostri se tavalesc pe afara? Nu de suparare, ci doar asa de dragul tavalelii. Eu daca il scot dimineata din casa cu niste pantaloni, mai pe seara nici gand sa-l mai pot scoate din casa cu aia. Freaca podelele magazinelor, trotuarele, scarile blocului...Am balconul continuu plin de haine, n-am mai strans suporturile alea de rufe de saptamani intregi.

Azi, la gradi, in timp ce vorbeam cu educatoarea, vine Keutu si-mi arata un ...vapor am presupus eu ca e. Educatoarea cica a vazut ca prefera negrul. Eu ridic din sprancene, ea ridica din umeri si ma duc acasa unde ma framant toata ziua, cautand explicatii "psihologice " pt preferinta asta. Acum, pe seara, mi s-a aprins beculetul ca de fapt noi n-avem nimic de jucat acasa negru. Asta o fi explicatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Am facut cafeaua si m-am cuibarit in stand-by pe canapea... Sa vedem cum ne-om descurca azi, ca-i Costin de garda...

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 24+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Hola!

dup-atata frig si ploaie..vine si ceata

cred ca bebe vrea sa ajunga la tastatura ca dc nu se impingeeeeeeeee, fiind si mai jos sarcina, treb sa merg cam des la pipiloane

asteptam meniurile de wk fete, si pe Geanina la raport, sa vedem ce zice dansa

sper sa o tai mai repede azi, sa cumpar cadouas pt o fetita de 6 anide abia astept.



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 20
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput