Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *452*

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Anaan La multi ani sanatosi!


Novus


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, draga doamba Anaan!!!!




Eu asa am inteles din oferta de pe net... ca de azi... sper ca nu dezinformez Verific info

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 25+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

La multi ani, Anaan!tot ce e mai frumos sa ti se intample! multa sanatate si petercere frumoasa!
La multi ani, Mihaela si Mihai/ Gabriela si Gabriel!onomastica placuta si numai bine!

deci azi bem mult...

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 21
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Astazi petrecem

La multi ani Anaan!!!!Sa ai o zi minunata!!!

La multi ani si tuturor celor ce isi serbeaza ziua de onomastica!!!

Ramona fain videoclipul. In ce an a fost facut? Nici David nu este fan de cum ii cant, iar Leon a avut si el o perioada urlacioasa cand ii cantam

Fetelor v-ati facut provizii pt 21 dec? Cica vin vremuri grele si scapa cine poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dimineata dragelor,

am simtit miros de praji si am si aparut

pupacesc indesat toti sarbatoritii si le doresc sa fie buricul pamantului (macar) astazi

si acum un scurt raport: am fost la bunici o saptamana, mi-am dat demisia de la servici (asa ca monnvas, daca mai e ceva de facut, spune-mi zilele astea), in 3 zile mi-am gasit in alta parte asa ca din decembrie voi respira si mai putin decat pana acum;
luni m-am dus singura cu masina pana la giurgiu si-napoi (pentru mine e o performanta pentru ca nu stiu decat drumul de servici, gradi, doctori), am bifat primul radar luat
marti am harsait masina cand am luat-o pe o "scurtatura"
ieri am avut ceva emotii cu niste controale,
astazi ... astept sa-mi fac de cap
sunt in plina cura de slabire si pana acum am reusit sa dau jos 2,7kg
si ca sa fie tacamul complet inghit si prafurile de detoxifiere a colonului

imi cer scuze ca nu apuc sa recuperez, sper sa tin pasul macar de acum inainte




Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

LA MULTI ANI, DRAGA DOAMNA ANAAN, sa-ti fie paloshanu' scrisului tot aprig ca pana acum si sabianul taios al gandirii tot...invartoshat- na, ca n-am gasit alt epitet
Laaaamultzaaaani!!
ETC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gianina Nu avem emoticon cu imbratisare? Sper ca este mai bine la noul job

Ilinca esti de coma cu urarea ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Olishka, dar ce supozitii se fac pt 21 dec ? am auzit eu ceva pe la radio ,dar sincer nu ma intereseaza, daca e sa vina sfarsitul asta e, poate imi dispar ratele de la banca


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

buna dimineata dragelor,

am simtit miros de praji si am si aparut

pupacesc indesat toti sarbatoritii si le doresc sa fie buricul pamantului (macar) astazi

si acum un scurt raport: am fost la bunici o saptamana, mi-am dat demisia de la servici (asa ca monnvas, daca mai e ceva de facut, spune-mi zilele astea), in 3 zile mi-am gasit in alta parte asa ca din decembrie voi respira si mai putin decat pana acum;
luni m-am dus singura cu masina pana la giurgiu si-napoi (pentru mine e o performanta pentru ca nu stiu decat drumul de servici, gradi, doctori), am bifat primul radar luat
marti am harsait masina cand am luat-o pe o "scurtatura"
ieri am avut ceva emotii cu niste controale,
astazi ... astept sa-mi fac de cap
sunt in plina cura de slabire si pana acum am reusit sa dau jos 2,7kg
si ca sa fie tacamul complet inghit si prafurile de detoxifiere a colonului

imi cer scuze ca nu apuc sa recuperez, sper sa tin pasul macar de acum inainte




Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

deci n-ai stat dijaba, bre!
sa-ti fie de bine mutarea pionului decisiv, sanatate si deci ai vrut sa-nseli si ti-ai inselat stomacul, ff tare. sa ne dai reteta, ca la anu' ne incadram si noi.

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 21
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Novus nici eu nu stiu foarte bine...dar cat am stat la Deva am tot auzit-o pe soacra povestind cu prietenele ei. Cica n-o sa avem curent toata iarna si o sa fie intuneric vreo 4 zile. Da din primavara isi revin lucrurile, asa ca de rata la banca nu scapi

Eu trebuie sa merg la dr, dar nu stiu la ce ora am programarea

Mergi la inceput