Veronica Bereanda- Nicolae Iorga

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Nu exista olimpici la clasele 1-4.

Olimpicii nu se fac cu biciul... dimpotriva... ca sa fi olimpic trebuie sa fi pasionat de materia aceea, trebuie s-o faci cu drag sa poti muncii fara sa ti se para o corvoada, doar atunci ai rezultate exceptionale. Pentru ca olimpiadele sunt grele, necesita ingeniozitate, exercitiu din greu, pe care daca nu-l faci cu placere nu poti sa-l sustii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:




http://b365.realitatea.net/una-dintre-cele-mai-apreciate-invatatoare-din-capitala-acuzata-de-violenta-de-parinti_184244.html


familia învatatoarei sustine ca îi va actiona în judecata pe cei care au calomniat-o, postând pe Internet respectivul filmulet.

Vai di mini si di mini!....Bine ca nu ma arunci pe geam.

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Cucoana e psihica si ce e mai grav ca nu e singura !
Sunt multe , dar nimeni nu ia nici o masura impotriva lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eve44 spune:

Indiferent ce masuri se vor lua impotriva acesteia nu-ti mai poti lasa copilul acolo.Deci se va ajunge la transfer ,din clasa ,din scoala etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

conform ultimelor stiri, i se va aplica o sanctiune de reducere a salariului.

are un elev de 6-7 ani care a declarat ca isi doreste sa se sinucida si singura pedeapsa sa fie ca va primi cu vreo cateva zeci de lei mai putin?

am scris inspectoratului, astept sa vad daca si ce imi raspund.

Va incurajez sa le scrieti si voi daca doriti sa se ia si alta atitudine sau daca considerati ca masura este nedreapta. Adresa:
info_ismb@yahoo.com

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

jenant...si tot familia invatatoarei da parintii in judecata pentru calomnie, nu?
Presupun ca oamenii astia dorm linistiti noaptea...dar baietelul ala care-a spus ca vrea sa se sinucida oare cum doarme? parintii lui oare cum dorm?
Parintii acelor copii ar trebui sa faca toti cereri de mutare a copiilor din clasa respectivei. Nu cred ca exista vreun parinte care sa isi doreasca un astfel de dascal pentru copilul lui.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Nu cred ca exista vreun parinte care sa isi doreasca un astfel de dascal pentru copilul lui.

hm :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Ina, daca ai scris doar un mail, nu stiu ce rezolvi. In cazuri din acestea e sfanta o sesizare cu numar de inregistrare de la ismb.

Citat:
citat din mesajul lui ina.click
am scris inspectoratului, astept sa vad daca si ce imi raspund.Va incurajez sa le scrieti si voi daca doriti sa se ia si alta atitudine sau daca considerati ca masura este nedreapta. Adresa:info_ismb@yahoo.com-------------------------------------De cate ori deschid fereastra...
DianaD & Alexandru 12 04 2006www.snapped.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

pai am voie (virgula scuze nu mai merge) daca nu sunt parinte?

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tilia spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Nu cred ca exista vreun parinte care sa isi doreasca un astfel de dascal pentru copilul lui.

hm :(


Ai pus punctul pe i, exact acolo e buba.

Mergi la inceput