Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?
eu am cirbitele pe foc, una de pui pentru noi si una din puiul soacra-mii pentru Anastasia.
este un frig la noi si burniteaza, am fost afara si ne-am plimbat, incepuse ploaia si Anastasia nu se dadea plecata, vroia sa mai stam... era fain afara, imi placea, as mai fi stat dar imi inghetasera mainile

lalely pai tu numai acum ai trecut la cizme? noi de mult.....mi-am scos si eu toate cutiile si am mai dat peste niste cizme de care nici nu mai stiam...
ce piciorus mic are David, noi purtam 22, 21 este fix.

deea, lidia va multumim de urari, fete dragi azi dimineata i-am zis si eu La multi ani! buburuzei mele si am pupacit-o

madutza profita ca ai chef de treaba si bateriile incarcate inca. se vor descarca imediat, sa vezi ma bucur ca v-ati relaxat la munte

ally imi pare rau ca a fost asa cu gradi...nasol, ce sa mai.... sa ne zici si noua ce ascunde burtica surorii ei ce-si doresc? spor la facut paine la masina si vezi sa nu te ingrasi ca daca iese prea buna o manaci toata

strumphitza ma bucur ca ai luat biletele, intr-adevar scumpe dar merita ce fain ca stai atata in Romania, la mama, la sora ta.... mai ales de Craciun
ce rar ai intrat pe aici, am zis eu ca, cu timul nu vom mai scrie aici prea mult ci pe de fb (corectez: porcaria de fb) dar na, asta este...cat vom scrie bine si cand nu, nu...
ia sa-ti vad si eu piscoata, imediat...

merg sa vad ce face puiul ala in oala.... revin.

toate mamicile si fluturasii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Da,David poarta 20...si mai are un deget pana la varf!!!
Sper ca vor fi bune iarna asta,sa nu mai aiu altele..
Cu 21 zici ca este clovn...

Poate depibde si de calapod,dar mai are niste pantofiori 20,care nu ii sunt buni nici acum,sunt super mari..deci cred ca pe aici se invarte!!

Voi ati dat ghetute la copii pe afara???
Caci la noi s-a cam racit si ma gandeam sa il incalt cu ghetute!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Madutza, acum este bine. Si-a revenit ,febra nu a mai facut si a inceput sa manance mai bine. Duracell poarta 23 la piciorus.
Roxy, ei isi doresc fetita!
Lalely, si la noi s-a racit zdravan dar inca nu l-am incaltat in ghetute. Suntem tot la varianta adidasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

salutareeeeeeeeee natiuneeeeeeeeeeeee

strumphhhhhhhhhhhh ce ma bucur ca ai aparut in zona
ce ai facut atata amar de vreme?
nu ti-a fost dor de noi?
ca noua ne-a fost dor de tineeeee

LA MULTI ANI ANASTASIA
SA FII SANATOASA SI SA TRAIESTI CU NUMELE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UrsuletulPuf spune:

Citat:
citat din mesajul lui lparpala

Hello!

La multi ani, Anastasia!

Diana este ok, nu a mai vomat de ieri inaninte de nani de panz.
Am citit si eu pe net prospectul de la Hidrasec si am vazut ca nu are legatura cu electolitii Scuze! Oricum Diana nu a avut si diaree, deci nu stiu daca ar fi fost cazul sa ii dau.

Am iesit si noi putin pe afara, dar era asa de frig, bate vantul, iar in parc toate jucariile erau pline de apa si foarte reci. Nu prea i-a convenit Dianei ca intram in casa asa repede.

Strumph, ce simpatica este piscoata ta shopping-areata Poate mai reusim sa ne vedem cand veniti in bucuresti pentru vacanta de Craciun. Ziceai ca sora ta sta pe langa parcul Morarilor, sau am retinut eu gresit?


la si

Mami fericita de bebe Diana Emilia (20.03.2011) si 39+ cu
Cine?Cu cine?Ce?
Diana cea grabita
Poze

Noroc cu forumul asta ca mai aflu si eu ce face Diana ca la telefon e mai greu de dat de fete :D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

FETELE DA VOI CE nume aveti pe fb?
eu nu sunt da are sotul cont si ne vedem
si ne auzim pe contul lui
da eu nu va stiu
si nici nu stiu cum sa cer prietenia
mie oricum nu-mi place FB - ul
de aia nu am nici cont

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

lalely
daaaaaaaaaaaaaa
de ieri le-am incaltat si noi in ghetute si cizmulite chiar
am fost la mall
l=am vazut si ascultat pe brenciu
nu f mult ca ne-am distrat cu copii
ne-am plimbat in trenulet
si ne-am dat in tot felul de masinute
si am avut de cumpart un cadou
eu tin sa va zic ca m-am apucat de cumparat cadourile de craciun pt nasi si finuti
ca am pe lista 10 copilasi fara ai mei
si nu am de unde sa dau pt toti copii odata
asa ca mi-au ramas deja doar 9 copii de satisfacut :))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Salutare!


roxy- am intrat special sa-i urez micutei Anastasia ''La multi ani, sanatosi si frumosi!'' alaturi de voi, dragii ei parinti.
lparpala- ma gandesc la tine...eu intru mai sporadic, insa iti doresc nastere usoara si bb sanatos!Doamne ajuta!

M-ati intrebat o parte din voi cat costa o proiectare ptr baie in dedeman. Nu stiu. Dar se plateste o suma in cazul in care nu achizitionezi materialele de la ei, daca da, nu se pune

Noi simbata am fost la ziua nasilor, ieri la o nunta, azi musafiri...si totusi ploua. Ioana a stat 2 ceasuri in ploaie cu pelerina si cizmulitele ei dragi, greu am bagat-o in casa.

Am citit tot, ma bucur ca sunteti bine, va pupic si sa auzim numai de bine!

Pe curand!

Aaaa azi am facut bombonicile raffaello de pe blogul Laurei Sava...fff misto, fine...le-am adaugat si cate un simbure de migdal crud Au avut succe garantat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

si eu deja ma gandesc cum sa imi fac casa frumoasa din decembrie
tre sa incep sa imi fac niste podoabe
cat mai stau acasa si am timp

pe de alta parte am inceput sa ma pregatesc si pt scoala
desi mai e ceva vreme
mie imi place sa fiu meticuloasa
sa stiu ce am de pregatit
mai ales ca sunt 5 ani de cand stau acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yasmi am retinut reteta de paste cu ton
cred ca fac si eu diseara sau maine
ca se fac repede

deliaaaaaaaaa
ce faci surioara ai disparut?????
ce s-a intamplat de nu esti pe receptie?
cum e vremea la voi?

Mergi la inceput