Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (25)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

ah, da...o surpriza de la oul Kinder avea inauntru o stampila..nici nu mi-am dat seama ce este...eu si cristi avem degetele albastre...Cata are gura albastra ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetelor?

catank am vazut poze dar pe fb. cum arata bomboanele.... Ioana este si mai dulce snitele din conopida si noi facem dar eu le dau prin pesmet, faina nu-mi place deloc, ti-am mai zis parca

irinuca mai ai o zi....profita din plin, stai cu Daria, dormiti impreuna la pranz, jucati-va... o sa-ti fie dor....greu moment dar trebuie
eu n-am simtit dependenta cu DC-ul, cand n-am scris, n-am scris...a fost bine departe de calculator de fapt, pentru nimic ce tine de calculator, aplicatii n-am simtit dependenta. poate unii or fi si dependenti de chestii din astea...

madutza nu, nu....nu este vorba de alte aplicatii, chiar numai de fb pentru ca aici intra cutare, cutare si cutare... ala pune poze, ba mai vorbeste cu unu cu altul, ba mai multi...nu se poate ca toti sa vorbeasca si sa puna poze si el nu pana sa fie toata nebunia asta cu fb-ul n-a avut treaba baiatul prea tare, era linistit...acum ii sfaraie calcailele dupa fb

djlaura ce super ca a nins si la noi ziceai ca ninge azi, a fost asa frig si a burnitat. dat tot am iesit afara
cu bentitele...pana sa le vad si eu le-ai sters, cred ca sunt tare frumoase. ai putea sa le vinzi cum a zis si ailed, pe la vreun talcoic daca mai exista asa ceva, sau din vorba-n vorba...nici nu stiu. eu zic ca inceputul este mai greu, ca dupa aceea, daca prinzi firul ar merge treaba poate...

ailed hai ca am adus slanina ia d-aici o felie groasa sa-ti ajunga pana maine

lidia eu zic ca bebe vine pe joi asa cred ca este super inghesuit


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

madutza v-a pus pe treaba educatoarea cu sarbatoarea asta cauta costum, fa praji... bine ca i-ai gasit lui Cristi si atat ca si costumatie. daca nu gaseai deloc? ce dulce o sa fie, Cata la fel sa le faci poze.
nici mie nu-mi place sarbatoarea asta, nici n-o tinem.

lalely cu olita nu-l forta, cu mancarea pasata...cam greu, nu stiu ce metoda ai putea sa aplici sa renunte la ea, chiar nu stiu....sa-i dai lui bucatele de mancare sa le pape singur... poate te sfatuiesc fetele mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

ah, da...o surpriza de la oul Kinder avea inauntru o stampila..nici nu mi-am dat seama ce este...eu si cristi avem degetele albastre...Cata are gura albastra ...

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

catank raffaelo zici ca sunt ca alea din magazin, asa fain arata cred ca sunt delicioase si conopida arata tareee bine asa micute faci tu buchetelele? eu le las un pic mai mari.

merg sa-mi dau masca de morcov jos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

eu sunt un pic dependenta de , can d nu intru am un motiv clar ori imi e rau, ori sunt in butoi...
roxyy, mm e tare buna...
mada, bine ca ati gasit si costumul ala... aici inca sunt costume,sunt acum si inainte de postul catolic o gramada, ca atunci e un carnaval...ma bate gandul sa iau ceva pt andra sa am acasa cand o fi la gradii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, pe net am vazut costume frumusele..unele de cumparat altele de inchiriat..daca as fi stiut de serbarea asta m-as fi putut pregati din timp. Anul trecut nu au facut asa...a fost un Atelier de toamna in care s-au adus tot felul de legume din care s-au facut figurine..fiecare (parinte) cu inspiratia lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

roxy_s pun acum o poza cu bentitele si las acolo sa vedeti

roxy_s e fain mie imi place zapada dar inebunesc ca ne prinde nepregatite


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

gata pus poze sa vedti miculo meu talent ....dac vrea cn fac pe comanda trimit prin posta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele le mai dau ceva dinti la 2 ani? ca Andra are si canini si premolarii si acum baleste si isi tine degetul in gura si mananca cu fitze

Mergi la inceput