Clubul "babelor" FIV-oase 67

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Iei, Ama! Ta-na-na! Relatare in direct din 'Stambul!
A fost totul ok? Ce protocol ai tu? Acel antagonist? Asteptam detalii

O sa fac si eu du-te-vino din asta in timpul stimularii, apoi spre final voi ramane acolo!
Sper sa fi reusit sa vezi ceva astazi, pentru ca am vazut ca erau 20-21 de gr cu soare , nu ploaie mocaneasca ca aici

Da, Alex, cu ajutorul lui Tayfunel si a echipei, sper sa am parte de niste turcaleti ... insa mai astept putin, cu rabdarea treci si marea .

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Ana, pare rau ca ai patit ciudatenia aceea ... eu iti doresc sa nu fie nevoie sa rumegi foarte mult si sa ti vina inspiratia asa de "sus" cum cred ca mi-a venit mie - ca intr-o luna jumate am luat decizia si eram deja in stanbul -, si sa se lase numai cu vesti bune !

Nanne, si de la noi x3 !
Sa-ti traiasca frumoasa cu gusturi ciudate, ca de ceapa nu mai auzisem
Matzulina asta din poza era ce-mi doream eu sa am ca pisica in casa acum multi ani (speram eu la o albastra de rusia), pana m-am pricopsit cu un birmanez simandicos cu obiceiuri ciudate, ca na.. mi s-a facut mila de el. El mananca pepene, ardei si alte legume ciudate, dar nu pofteste deloc la carne .
Bafta multa si tie la tayfun, si la fel si amaradiei care vad ca e in focuri deja, sa se lase cu minuni sanatoase si sarcini usoare !

Si pentru Qiao, si amatoare de porumbei care nu stiu filmuletul, ceva haios tare, care ma face sa ma gandesc la Gugu al ei:

http://dailypicksandflicks.com/2011/07/01/pigeon-annoys-cat-video/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna fetele
Lara, cred ca de fapt tu nu prea esti experta in ale si nu vrei sa te demaschezi. Glumesc!!!Dar acum ca esti experta in Fiv, trebuie sa te reprofilezi pe intepaturi, gretzuri, noroc ca hormonata ai mai fost.
Alex, lasa ca dai tu de cap la traducere, ca esti fata isteata.
Ama, in direct din 'Stambul, sper ca de data asta sa te vedem acolo pe lista sub Lara.
Nanne, deci "cat person" si tu
Dana, yeyyy deci e de bine la tine, avanseaza cum ar trebui.
Velvet, dar tu ce ai?

Gata, va si ies.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Si din urma...

La multi ani, Ioana! Ai o fata superba asa ca nu ezita si pune cate poze vrei tu.

Velvet, sa treaca!

Nanne, ma intep trei zile cu orgalutran si trei zile cu puregon 300 unitati; inghit in fiecare zi predol 16mg si aspirina 100mg si neste antibiotice

La 'Stanbul a fost foarte frumos,intr-adevar, dar n-am avut timp sa vizitez ca dupa ce am desfacut bagajele ne-am intors in camera sa le impachetam la loc. Nu-i nimic, avem timp data viitoare




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

Ralu,

Gaby,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Gabyv - normal ca sunt cu felinele, dragele de ele! Eu sunt la a doua de fapt, micuta trebuia sa ii fie companioana batranelului meu motan, insa nu au stat împreuna decât doua luni, pentru ca el a plecat nu mai povestesc acum (poate alta data)... Primavara asta nu a fost frumoasa pentru mine... Motanul era un Mix cu albastru de Rusia! a fost iubirea mea! evident ca si fasneata e! Fara numar, fara numar

Ralu micuta mea (ca si cea din poza) e british shorthair si ma gândesc sa o pun sa se întâlneasca cu un domn british peste câteva luni, astfel ca my dear Big sa aiba in grija doua gravidute asa ca daca pe langa doi micuti energici, vrei dori sa te destresezi...

Amaradia, ca râul nu? Sa fie cu succes antagonistul nu-ti face probleme vei avea timp de vizitare dupa punctie

Velvet te rog sa spui daca putem sa te ajutam cu o vorba, ceva... de asta suntem aici.

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

gaby eh...ganduri

amaradia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ama sa fie cu noroc,eu cred ca Tayfun-elu e singurul care face protocolul cu orgalutranul la inceputul stimularii,sau nu???
Nanne tu cand incepi,sau mergi in concediu?
Gabi da merge bine,sa dea DD sa fie tot asa si sa ma bag si eu sub Lara,Ama si cine mai este pe val.
Velvet ce-ai patit?

pupi multi la gagici si burtici

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nanne multumesc mult

daniela nimic nou...sperante,calcule,cazaturi,iar de la capat...

noapte buna ,fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

buna dimineatza!
Amaradia mult succes iti tin pumnii!
Velvet un ca sa treaca supararea.
pe toate

Mergi la inceput