FIV cu Dr. Dragos Albu 69

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

la mine nu a avut deloc sonor, asa ca am renuntat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Nici la mine nu se aude nimic.

Poti sa formulezi in scris intrebari si vei primi raspuns (tot in scris) - vezi in partea de jos a paginii.

Le urmaream gesturile. Nu cred ca ei vor ca noi sa putem auzi ce vorbesc, sunt prea relaxati. La ritmul in care se raspunde la intrebarile de la comentarii, cred ca ei raspund verbal si e o persoana care scrie raspunsurile lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Qiao,Ella,nici la mine nu se aude
''albisoarele''
Arabella,36 ani,sper viitoare mami de 2prin Fiv2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

eu din pacate nu am putut sa-i urmaresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

nici eu nu am putut vedea nimic
fetele albe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

se pot citi intrebarile puse si raspunsurile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Qiao multumesc
vazui ca intrebarile si raspunsurile le putem vedea...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

La multi ani celor ce poarta numele Mihaela si Gabriela! Multa sanatate si bebei frumosi va doresc
L.E. Hai ca fac discriminari La multi ani si sotilor cu nume de sfinti si bineinteles si bebeilor.
ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

liza79 multumesc mult de raspunsuri
vreau sa urez si eu tuturor celor ce-si serbeaza ziua de nume multa sanatate si tot ce va doriti sa vi se implineasca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

La multi ani tuturor fetelor puternice, bebicilor si sotilor celor sarbatoriti azi

Arabella succes sa ajungi la faza cu blastocisti. Eu nu pot sa visez la asa ceva. Stiam de tine ca erai printre fetele fericite carora li s-au aprobat dosarele, dar ma indusese in eroare informatia cu blastocistii, credeam ca deja ti se facuse punctia si acum erai in asteptare pentru ET.

300 UI de menopur le pot injecta intr-o singura parte deodata? Sau e prea mult si e mai bine sa impart doza stanga dreapta, ce parere aveti?

Mergi la inceput