FIV cu Dr. Dragos Albu 69

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Cri, te rog nu te mai stresa inutil. Lasa lucrurile sa mearga firesc. Daca chiar vrei sa faci comparatii, afla ca eu la a 3-a monitorizare aveam estradiol 56. Deci... nu te mai uita la valori, dr. stie ce face si daca va fi nevoie, probabil ca va mai prelungi un pic tratamentul pana ajungi la valori corespunzatoare.
Later edit: Raluca, eu sper va vad pe toate cat mai stau pe-aici...

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri_cri_cri spune:

rlk peste foarte putin timp s-ar putea ca si tu sa ne dai vestea cea mare asa ca lasa fiv-ul ca pana la fiv mai ai, relaxeaaza-te luna asta si in decembrie treci la treaba!
liza ai dreptate (de fapt toate aveti dreptate), ma stresez inutil gata, incerc sa ma detasez, nu ma mai gandesc la nici o analiza



-------------------------------------------------
hidrosalpinx bilateral, laparoscopie, 2 IUI-uri nereusite
FIV 1 nereusit, laparoscopie(salpingostomie stanga), urmeaza FIV 2 :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

pupacesc toate fetele albe

Rlk care era atmosfera in sala de operatii? Caldurica, caldurica?

Ref conditii anestezie pentru punctie cu anestezistul/a cand se discuta - chiar inainte de procedura sau in alta zi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Cri*3 tu vorbesti despre punctie ca nu ar fi luni ci s-ar mai amana cateva zile? Adica despre lunea asta care vine? Noooope, glumesti mintea mea spune clar: nu se anunta nici un stres pentru urmatoarele saptamani. Pups, sper sa nu revin repede cu picioarele pe pamant, decat in sosetele roz si albastre ;) una si una, ca tot faceau glumite fetele albe acu'ceva timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

2 blastocisti transferati Beta 634,52!

De ieri parca traiesc un vis!

Va poftesc sa ma urmati !

Cum as putea sa introduc semnatura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Marage,amandoi sunt cu tine!Asa,fetele albe,sper sa urmam si noi...tot pe blasto voi merge si eu,cred ca 3...Crix3,Zen,nu te mai stresa inutil
fetele albe
Arabella,36 ani,sper viitoare mami de 2prin Fiv2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELLAMIA31 spune:

toate fetele!
Marage: Felicitari!! Sa fie intr-un ceas bun! si toate fetele sa te urmeze!
Pentru semnatura: ai optiune in profilul personal, in josul paginii, pt activarea si editarea semnaturii.
Liza79: sunteti bine, tu si buburuza?
Si eu as vrea sa modific pe prima pagina povestea mea, sa nu mai apar la 'aspirante', dar nu stiu cui sa trimit sa modifice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marage spune:

Nu reusesc sa introduc semnatura. Puteti sa imi explicati ce trebuie sa fac pas cu pas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

marage FELICITAAAARIII !!!
Ellamia spune-mi mie ce modificari vrei ori pe PM, ori scris cu rosu aici, sa imi sara in ochisori


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elbereth spune:

Marage felicitari! Traieste-ti visul, implineste-l si peste 9 luni sa te vezi cu "blasto" in brate
Uite aici un link care te poate ajuta sa-ti pui semnatura:
http://forum.desprecopii.com/forum/faq.asp




-----------------------------------------------------------------------
eu: MTHFR C677T homozigot, tiroidita autoimuna cu hipotiroidism subclinic; sotul: OATS severa (aproape de azoospermie), infertilitate masculina inexplicabila (cu toate analizele - genetice, hormonale, bacteriologice - perfect normale)
FIV1 2012 Medlife nereusit

Mergi la inceput