Early booking 2013

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

early booking -ul la tez tour pt turcia incepe prin martie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

Si eu sunt in cautarea de early booking dar pt Bulgaria,Albena.Am gasit o agentie care are reduceri de 30% daca achit pana la sfarsitul anului.Nu cred ca gasesc reducere mai mare asa incat Albena scrie pe vacanta viitoare!!!
O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosmina_p

Si eu sunt in cautarea de early booking dar pt Bulgaria,Albena.Am gasit o agentie care are reduceri de 30% daca achit pana la sfarsitul anului.Nu cred ca gasesc reducere mai mare asa incat Albena scrie pe vacanta viitoare!!!
O zi buna tuturor!


care, care, ca eu am gasit cu max. 25% pt albena. (cred ca albena alegem si noi anul asta)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Si noi vrem Bulgaria, pt la anul. Tot AI.

Oana, anul trecut prin early booking in Turcia, Antalya, am platit 1360 euro in 28 ianuarie 2012 pt 2 adulti+1 copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

oana_s,ti-am trimis un mesaj cu numele agentiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Black, faza e ca la noi pe lang 1 copil, mai e si bebe mic, deci nu scap fara sa zicem 1600E, pe care anul asta nu-i am disponibili.

Cosmina P, mersi mult, acum ma uit pe site-ul lor.

Una peste alta cred ca aleg Gergana din Albena, desi parerile sunt contradictorii...mi se pare totusi cel mai ok raport calitate-pret.

Am plati pt. 10 nopti aprox 850 E, ceea ce e rezonabil.

Daca stiti despre hotel, va rog sa imi spuneti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_p spune:

Noi n-am fost la Gergana dar au fost niste prieteni de-ai nostri si au fost foarte incantati de conditii.E mai departe de zona de tarabe+masinute+alte chestii de tocat banii...asta poate fi un avantaj/dezavantaj!!!
blackgirl0,daca te intereseaza agentia...iti trimit un pm.Nu stiu daca m voie sa scriu aici cu toate ca pe net am gasit si eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

Eu am fost la Gergana in 2005, era foarte linistit, nici picior de tantar, in spatele hotelului era plaja...ideal pt familii cu copii mici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Ch_dana, camerele erau ok, ca pe forumuri lumea se cam vaita ca-s cam mici, ca nu-s chiar curate etc.

Eu merg cu 2 copii, posibilitatile de distractie in hotel care ar fi? Ceva echipa de entertainment?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

Oana, nu mergeti in Albena, la Gergana.
Noi am fost la Gergana de Pasti, acum vreo 3 ani cred. Receptia e f luxoasa, dar camerele sunt f mici, abia ai loc sa te misti pe langa pat si perete. Mie nu mi-a placut.
Plus ca hotelul Gergana e f aproape de o balta cu stufaris din parcul natural (sau cum s-o numi) si daca ai vedere in partea aceea nu stiu cat de ok este.
In schimb, in Albena am fost multi ani la rand la cele 2 hoteluri de langa Gergana (Mura si Slavuna). Sunt f ok pt pretul cerut.
Cand am fost noi, cele 2 hoteluri erau grupate in Albena Beach Club; acum cele 2 s-au separat si unul din ele nu mai are acces la pisina interioara care este in celalalt, decat contra cost (cel din dreapta are piscina interioara).
La Duni, cand am fost cu copil de 2 ani, a fost groaznic drumul. Cel mic isi pierduse rabdarea, cu toate ca am avut multe jucarii noi la drum.
La 3 ani a fost deja altceva. Dar, oricum drumul e destul de lung. Cel mai putin am facut 6,5 ore din Bucuresti. Sunt multe serpentine si o bucata mare din drumul cu serpentine era decopertat (posibil sa se fi terminat reparatiile).

Mergi la inceput