Impreuna Craciun 2012 -60 de copii

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Gusta am si eu o intrebare oganizatorica. Avem o data limita de trimis bani si pachete?
Am o perioada mai complicata acum si pana la inceputul lui decembrie nu ma pot deloc misca nici cu banii (ca abia atunci sunt platita) si nici cu pachet. E prea tarziu daca trimit ceva prin Mamagiuliei (doamne ce nume si-a tras acu ca nu-s capabila nici macar de copy/paste ) in prima saptamana din decembrie ?

viperisme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Gusta am si eu o intrebare oganizatorica. Avem o data limita de trimis bani si pachete?
Am o perioada mai complicata acum si pana la inceputul lui decembrie nu ma pot deloc misca nici cu banii (ca abia atunci sunt platita) si nici cu pachet. E prea tarziu daca trimit ceva prin Mamagiuliei (doamne ce nume si-a tras acu ca nu-s capabila nici macar de copy/paste ) in prima saptamana din decembrie ?

viperisme


Nu e nici o data limita nimic,cand ai posibilitate poti trimite eu zic multumesc si mii de multumiri.

Iar de nume nu zic nimic ca eu nici nu stiu nici acuma sa il scriu.Daria te rog sa ma scuzi dar chiar nu il pot retine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mia-micaela spune:

buna tuturor
am o cutie mare cu hainute si jucarii pentru 1-2 ani
ma puteti indruma in Bucuresti la o casa de copii sau spital sa duc aceste lucruri?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui mia-micaela

buna tuturor
am o cutie mare cu hainute si jucarii pentru 1-2 ani
ma puteti indruma in Bucuresti la o casa de copii sau spital sa duc aceste lucruri?

multumesc


uite aici link la actiunea fetelor din Bucuresti:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175574&nm=Prietenii-lui-Mos-CRACIUN







Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua .

AM o noua donatie de la Laura25 si LoraG76 de 77 lei va multumesc enorm ca vreti sa ne ajutati .

Au luat produse de la bazar si le multumesc la fetele care le-au donat mikaeela, rall si szivarvany mii de multumiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am depus si eu azi 30 lei in contul Cristinei. Am platit geaca cumparata la bazar de la Mamagiuliei.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

Am depus si eu azi 30 lei in contul Cristinei. Am platit geaca cumparata la bazar de la Mamagiuliei.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze




Multumesc mult ca vrei sa ne ajuti cum intra banuti cum anunt .Multumesc enorm .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Gusta, ai vazut anuntul de la umanitare cu : Mos Craciun si Sceneta de Craciun gratis ? ma gandeam ca ar fi bun pt ¨copiii tai¨

o zi buna !

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marcia03

Gusta, ai vazut anuntul de la umanitare cu : Mos Craciun si Sceneta de Craciun gratis ? ma gandeam ca ar fi bun pt ¨copiii tai¨

o zi buna !

Mihaela


Buna Mihaela l-am vazut dar ei sunt din bucuresti si copii sunt la Comanesti deci nu stiu cum ar putea sa ajunga ei acolo.Plus inca ceva toti copii de aici au probleme de sanatate si daca rutina lor e un pic deranjata fac criza ,am mai spus si anul trecut unii de bucurie se scapa pe ei ,alti incep sa tremure.

Eu nu zic nu am sa o intreb pe Crisa ce parere are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Buna ziua

Am 2 donatii una de alinamoro de 30 lei mii de multumiri si una de la catod de 40 lei mii de multumiri.

Si am un pachet de la M.O.G. din bucuresti se duce crisa sa il ridice azi de la posta mii de multumiri.

Eu va multumesc ca ii ajutati si stiu ca o sa fie bine.

Mergi la inceput