Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

De halloween am si eu 2 petreceri. Una este cu firma cu angajatii la noi la sediu si cealalta la clasa de zumba. Mi-am luat urechiuse faine de minnie de la Jumbo. Ce ziceti merg cu fusta mea de la botez?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

De halloween am si eu 2 petreceri. Una este cu firma cu angajatii la noi la sediu si cealalta la clasa de zumba. Mi-am luat urechiuse faine de minnie de la Jumbo. Ce ziceti merg cu fusta mea de la botez?


Daaaaaaaa!!!!

Acum ne-au anuntat si pe noi ca facem petrecere cu costume... tre sa cautam costum acum.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Zici ca merge...ma bucur

Macar am scapat la gradi de costum. Noi avem de adus dovlecei decupati si lampadare. Cred ca o sa fie frumos.

Eu cred ca am devenit sport addicted. Asatzi nu am fost la sala si ma simt cam naspa. Astept sa adoarma Leon sa fac ceva exercitii cu o tipa.

Seara faina sa aveti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Si eu am venit de la aerobic si ma simt tare bine! Olishka, tu ti-ai atins targetul de slabit, cum mai esti? Si cine-i Minnie a lui Jumbo, io stiu numai de lui Micky Mouse
O sa fac succesiunea cat de curand, ma ajuta draga de soacra Va dati seama ce draga-i sunt, decat sa ma ia la ea chiar si fictiv, mai bine-mi da bani:)) (glumesc, chiar nu ma asteptam sa se ofere sa ma ajute cu asta, m-a impresionat, am o super-soacra) Anca, nu stiu exact ce e prima casa dar eu la salariul meu nenorocit am niste rate atat de mari incat te asigur ca nu mai imi da nicio banca nici 50 de bani Nici nu conteaza, o sa aiba Sophia de toate, ca tata'so va mosteni cel putin 2 proprietati (deci noi suntem de-aia: in teorie stam bine, suntem bogati, in practica abia o ducem de la o luna la alta:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ilink, cool, chiar vroiam sa iti propun sa vb "magarusul" cu mama lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Super Ilinco , vezi ce soacra de treaba ai ?!!


Olga, sigur merg urechiusele cu super fustita ta, abia astept poze





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Salutari din fata lui Winnie the Pooh!
Noi am avut o noapte horror, ba vomita, ba se kka, cica e un virus cu manfestari multiple, agatat pe un fond sensibil (incepuse ca o raceala), pe dreapta urechea e inflamata, gatul e rosu, dar fara puroi... no, d-astea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Denisa, Jamboi-a da lui Ian vreo 8 ml de Ketof, in loc de 5; trebuie dus la spital pentru spalaturi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aoleu Monnvas, sanatate multa Injinerului
Si tie putere


Inapreda, nu cred ca e nevoie de spalaturi!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Salutari din fata lui Winnie the Pooh!
Noi am avut o noapte horror, ba vomita, ba se kka, cica e un virus cu manfestari multiple, agatat pe un fond sensibil (incepuse ca o raceala), pe dreapta urechea e inflamata, gatul e rosu, dar fara puroi... no, d-astea

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


Si eu asteptam telefon de la tine astazi. Sanatate multa!

Mergi la inceput