Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus



ARIS

Sa fii sanatoasa tufata draga si sa ramai la fel de tonica ,optimista si plina de viata !!





La multi ani si pe-aceasta cale!

Novus, se executa omu', confirmi?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

La capitolul flori, Pisi de cand s-a prins ca mie imi palc orhideele , nu mai imi cumpara alte flori asa incat am o colectie impresionanta
La cadouri nu e priceput deloc dar am trecut de faza asteptarilor neimplinite si ii cam sugerez ce imi doresc si astfel toata lumea e fericita

Barbatii oricum cred ca merg pe principiul: ''ce e scump, e bun'' si de aceea o cam dau in bara cateodata



Si Motanu' meu fix identic si la fel (si cu orhideele si cu cadourile sugerate)! Ma rog el mai variaza si cu alte flori (tot la ghiveci), pe care stie ca le mai am si-mi plac. Zilele trecute mi-a adus niste mini-trandafirasi. Super dragutzi!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

am reusit sa vad acum si pozele olgai. foarte frumoase...deabia astept sa avem si noi prima serbare. dar am vazut ca undeva la final ati suparat baiatul!

a venit prin sediu un reprezentant al editurii roossa si i-am cumparat niste carti crinei, una de povesti si doua sunt un gen de caiete speciale. unul e cu cifre si are un marker cu care sa scrii pe linia punctata si se sterge f usor si rescrie, si la final are si niste exercitii iar unul este cu niste sabloane si niste carioci care la fel se sterg ...cred ca le pastrez pana la mos Nicolae la birou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Citat:
citat din mesajul lui novus



ARIS

Sa fii sanatoasa tufata draga si sa ramai la fel de tonica ,optimista si plina de viata !!





La multi ani si pe-aceasta cale!

Novus, se executa omu', confirmi?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!



Confirm primit banutii pt Mada si Anaan



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Am reusit si eu sa vad pozele (cele ale Olgai le-am putut deschide doar cu al doilea link). Tare frumos la ambele gradinite - si la Rares, si la David - si protagonistii foarte haiosi. Mi-a placut mult ideea cu lampioanele...ce frumos!!! Desi nu e gradinareasa de-a noastra, nu am putut sa nu o remarc pe frumusica de Chiti: e cea mai draguta fetita! (Olga, sper ca o aduci la munte!)

Eu mi-am inceput ziua in tromba: m-a verificat directorul daca sunt prezenta la serviciul pe scoala si, dupa aia, a venit in inspectie. De nervi, am tras o lectie cum scrie la carte (nu ca in rest n-ar fi asa, dar, cand am draci, sunt mai eficienta!), copiii s-au comportat ireprosabil, n-a avut ce comenta. Ma bucur ca a venit week-endul!!!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anaan sa-ti treaca nervii, e greu sa colaborezi cu oameni ajunsi in posturi de conducere pe total alte criterii decat cele ale abilitatilor profesionale


Eu as manca ceva dar nu stiu ce


In alta ordine de idei Pisi tocmai mi-a facut o surpriza : am primit cadou un tuns si aranjat (de vopsit din pacate nu e cazul inca )asa ca maine ma rasfat

Diseara mergem la concert Goran Bregovici abia astept !





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Pe mine m-a sunat directoarea sa vin sa-l iau pe David caci se simte rau Are febra 39, acum doarme. La 15.30 mergem la dr. Se anunta un week-end interesant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

OLGA, sanatate multa Davidutului. Sa nu fie grav

ANAAN, bine ca ai scapat. eu citeam postarea, dar nu am vazut numele tau, credeam ca NOVUS a scris si am citit de trei ori, ma tot gandeam, a innebunit lupu, s-au schimbat regulile la banca, acu'fac de serviciu, ca la scoala. M-am lamurit la a patra citire, ca am tras cu ochiu si in stanga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Multumesc fetelor Anaan bineinteles ca o iau si pe Chiti la munte

Silvia David s-a suparat caci a zis ca nu vrea sa danseze, asa ca l-am lasat in pace. Probabil vroia sa danseze la Deva, pe muzica live a lui Goran, caci era o piesaq de-a lui

Eu stau langa Leon cu ochii pe el ca pe butelie. I-am dat de lucru sa molfaie un biscuite si e fericit tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Reiau anuntul cu INTALNEALA DE CRACIUN pt a fi sigura ca l-au vazut toate tufetele

Mergem aici: http://www.podulturcului.com/ unde am fost si acum 2 ani si a fost ff bine

Perioada aleasa este : 14-16 decembrie 2012

Pretul este de 125 ron/pers/zi si include cazare + demipesniune adica mai mult decat suficiet, portiile sunt f mari

Participantele confirmate pana acum : Novus, Anaan, Denisamada, Olga, Pisik, Alexandra, Aris

Sper sa ne strangem cat mai multe fete ca sa putem savura povestile la gura focului




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput