Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *451*

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric
Cadou va las sa vizionati niste poze
http://s598.photobucket.com/albums/tt70/Floric_album/Ziua%20Recoltei%2025%20oct%202012/

Faina costumatia bucatarului,felicitarii Floric!Copii imi plac oricum


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Magdy la multi ani sanatosi!Scuze de intrziere...dar timpul meu s-a comprimat.

si acum
tufete dragi
Las cafa


si o visinata

caci al meu e de fapt Dumitru ...nu o sa fac nik o petrecere cu aceasta ocazie(caci asta-i situatia)...incercam sa iasa petrecerea lui Bogdi ok

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Merci de cafea, Dodo. La visinata nu ma bag...
La multi ani, tati de huni!



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 23+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Olga, faina petrecere a toamnei ati avut , l-am admirat pe David cu atitudinea lui relaxata , tare-mi place de el !! si la noi tematica serbarii de marti e tot toamna, sper sa ne treaca mucii si tusea pana atunci pt ca Ada abia asteapta sa se imbrace in veverita


Dodo, intru diseara pe Picassa de aici nu pot, cu plata ma gandeam ca ar fi mai bine sa se depuna tot in contul lui Monnvas pt ca ea ne poate da rapid confirmarile , nu ? Monnvas esti de acord ?

sotului tau





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

In week-end am intalnirea de 10 ani...de cand am terminat scoala generala Abia o astept pe cea de la terminarea liceului, ca cu astia nu am facut chiar mari nebunii

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)


Aoleu tufato tinerica mai esti !! distractie placuta sa aveti !


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:



ARIS

Sa fii sanatoasa tufata draga si sa ramai la fel de tonica ,optimista si plina de viata !!





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Hola!

Aris sanatate si petrecere frumoasa.

Dodo- sa-ti traisca berbantul

Dau si eu pentru nasul, fina mea(face 4 anisori) si socrul sora-mii. Diseara avem vizite de facut nu gluma, iar maine decolam la nasi

Azi pun banutii in contul Iuliei, si dupa-masa merg sa vad pe Neghinita.

o zi faina!

p.s.: am admirat pozele de la gradi: Raresel si Davidut- dc ar vedea Ari lampioanele, ar spune ca acolo e si Rapunzel



www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 18
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza!

LA MULTI ANI, ARIS! Viata frumoasa si implinita sa ai!

Super pozele de la serbari. Eu de acuma cand vad lampioane de hartie nu pot decat sa ma gandesc cum a facut Ana asta vara la mare. In week-end-ul cat am stat si noi cu ea (pana sa o lasam cu mama) ne-am dus intr-o seara in Vama, special sa lansam un lampion, era plina plaja, se lansau la foc continuu. Am luat noi un lampion de la chiosc, i-am explicat cum se face, s-a uitat f incantata cum lanseaza ceilalti, l-a aprins Pisicu, cand sa il lansam, jale mare, ca unde se duce, ca de ce nu mai vine inapoi, ca doar e a nostru, ca l-am cumparat, unde il lasam asa al nimanui. Si plangea fata mea cu vorbe si cu lacrimi de crocodil, de se uita toata plaja la noi. Noi eram pe jos de ras, era atat de haioasa cum se dadea ea de cesul mortii pt soarta lampionului. I-am explicat cum e cu dorintele si pana la urma si-a pus ea o dorinta ceva de o jucarie si doar asa am putut sa o calmam. Si acum imi vine sa rad cand imi amintesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Salutare!
Novusache, am sters nadragii. Bebe, sper sa-ti vina si sa-ti placa!
Dodo, ce set fain!!! Cine l-a facut? Adica, e facut presupun, nu cumparat.

Daca treb sa fac ceva, ziceti, acum asa avea putin timp si poate la pranz reusesc sa culc ambii copii, ieri Keutu mi-a sarit peste somnul de pranz pana la 5 cand a picat lat.
Iar a ramas necajit azi la gradi, s-a agatat de piciorul meu si plangeaaaa. A venit educatoarea cu ideea sa trec prin fata geamului la plecare ca sa ne facem cu mana.
A trebuit sa ocolesc toata gradinita cu ph in brate, cu umbrela in mana...si plouuuaaaaa

Pisic, nu tanji la lucrurile altora sau la ce pot altii si astfel viata ta va fi mult mai linistita. Eu sunt asa senina cand amicii nostri ne povestesc cum dau ei 8000 de euro pe 2 saptamani de concediu pe la capat de lume... Pe mine ma impresioneaza doar ce vad cu ochii mei si ce-mi doresc eu nu se suprapune neaparat pe ce fac/au altii.

Magdy, nu conteaza ce s-a intamplat ieri, conteaza ce ai invatat din experienta asta. Daca n-ai invatat nimic, atunci data viitoare s-ar putea sa te duci iar sa sperii vietuitoarele padurii. Eu zic ca ai 3 variante:
- accepti situatia indiferent care-i aia;
-sugerezi din timp, sa aiba omul timp sa ia cadou, nu de ziua ta ca sa-ti strici tot cheful;
- ii dai o lectie: iti cumperi singura un cadou maaaarrrreeeee si scump, il impachetezi frumos si-l pui in drumul lui. Il lasi toata ziua acolo, sa-i zgarie retina si sa nu se simta ok ca el n-a luat nimic. Data viitoare poate nu mai uita si prefera sa-ti cumpere el ceva ...mai putin costisitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

eu nu pot sa vad pozele olgai! poate se vad de acasa...

deseara, dupa gradi, mergem sa ii luam cadoul lu tati, cred ca un ceas, ca este luni ziua lui. crina vrea sa ii facem si o surpriza cand vine sambata acasa cu baloane si confetii...si i-a pregatit si un tractor de jucarie intr-o punga de cadou(tractor care a fost surpriza intr-o punga de pufuleti)
de sarbatorit vom sarbatori duminica la un gratar cu familia extinsa si prietenii.


Mergi la inceput