Hai Mada81lina !!! Minuni de Nov-Dec 2012 (37)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angiuta spune:

Am pus poze cu maimutele: https://picasaweb.google.com/102193628299565059717/AngiutaMaimuteSosete

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bubulina42 spune:

hi, hi, sunt mortale maimutzelele, angiuta, super super!
Se vede clar ca Vladut, frumosul, e incantat!

35 + cu Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelique_19 spune:

Angiuta foarte tari maimuticile facute de tine.Esti foarte talentata

32+ cu Stefan Lucian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Citat:
citat din mesajul lui angiuta

Am pus poze cu maimutele: https://picasaweb.google.com/102193628299565059717/AngiutaMaimuteSosete

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007) si 32+


Wow! trebuie sa stiu cum le faci!

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 28+ cu Gabriel

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

hai sa facem un file cu id-urile noastre de FB

<hr noshade size="1" />
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
si 24+ cu


Nu stiu ce sa zic, ca aici vorbim, avem si cont comun pe picasa unde ne vedem, nu vad rostul...
Dar daca aveti alte pareri...

Geniale papuselele

Onutz 35+ cu Inghiontila Sughitzescu Lucian

Vali

F IMPORTANT - MELANOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

ok ..cum vreti..eu am gandeam ca e mult mai usor de urmarit..pe telefon ai aplicatie, primesti notificari..acolo nu te modereaza nimeni..nu ne citeste nimeni ..adica facem grup..punem secret la privacy si gata :)..de ex noi de anul trecut asa vb ...si e mult mai usor..punem link-uri cate vrem ..ce vrem...:)era doar o idee...daca nu vreti np..

<hr noshade size="1" />
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
si 24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

Mie imi place ideea cu grup secret. E muult mai comod si la indemana.La inceput parca am dat adresa mea de fbk si numai pe tine,doura te am in listuta.Nu?
Acum...fiecare cum doreste.Dar nu e rea ideea deloc.

Alina 36+ mami de Delia ( 6 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cellena spune:

Vroiam sa va raspund fiecareia in parte, dar mi s-a sters mesajul si acum imi e lene sa o iau de la capat

In primul rand, FELICITARI SILVIAD !!!

Popi da, cred ca ai dreptate, o sa caut sa iau macar niste salopetele fara maneci cum zici tu cu bluzita pe dedesubt. Pantaloni cu elastic nu vreau sa-i iau, ca ma gandesc ca sunt incomozi pentru ei, chiar si cand nu mai au probleme cu buricul.

Si apropo de pompa de san si alte accesorii pentru masa lui bebe, eu mi le-am comandat de pe amazon. Am vrut neaparat Tommee Tippee (mai ales ca au biberoanele alea closer to nature care zic ei ca sunt cele mai indicate atunci cand alaptezi - cine stie, poate i-o da ta-su de mancat noaptea din biberon macar din cand in cand ), iar pe amazon, cu tot cu transportul catre RO sunt cam cu 50% mai ieftine. Eu am luat un starter kit, care contine tot, de la pompa de san, la biberoane, sterilizator, recipienti pt laptele matern etc.

Eu sutiene de alaptat nu vreau sa-mi iau pentru ca am probat cateva modele si mi se par foarte incomode. Nu stiu de ce, dar nu le suport deloc. Sper sa ma descurc cu sutiene normale de bumbac. La fel, nu m-am agitat sa-mi cumpar special camasute de alaptat, pentru ca am deja ceva camasute de noapte/stat in casa care au niste nasturi si cred ca o sa ma descurc cu ele. Ca sa fiu foarte sincera, pentru mine nu am nimic pe lista, in afara de breast pads, care au venit oricum la kitul de care va ziceam mai sus. Ma mai gandeam sa-mi iau niste protectii pentru sfarcuri, dar sper sa nu fie nevoie. O sa le iau daca o sa fie cazul.

Ema de 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mena1906 spune:

Citat:
citat din mesajul lui douradoudou

ok ..cum vreti..eu am gandeam ca e mult mai usor de urmarit..pe telefon ai aplicatie, primesti notificari..acolo nu te modereaza nimeni..nu ne citeste nimeni ..adica facem grup..punem secret la privacy si gata :)..de ex noi de anul trecut asa vb ...si e mult mai usor..punem link-uri cate vrem ..ce vrem...:)era doar o idee...daca nu vreti np..

<hr noshade size="1" />
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
si 24+ cu


Mie mi se pare o idee foarte buna. Cu fetele de la odiseea ian-feb asa comunic, unele dintre ele au reusit sa se si vada. Eu nu, din pacate, eram dupa externare. Cine a vrut atunci a mers pe fb cine nu a ramas pe dc si oricum intram si vorbim si pe dc . Avem grup comun secret. Facem cum doriti.

UM 06-04-2012; DPN 11-01-2013 28+ cu Gabriel

In love with my little kid :X

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

da alina...si eu o mai am pe menics..plus ca pe fb vedem pozeeeeeeeeeeee multeeeeeeeeeeee:)..eu nu prea am timp s astau la laptop deci de pe telefon sau ipad mi-e mult mai usor sa deschid si fb are aplicatie ...


<hr noshade size="1" />
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
si 24+ cu

Mergi la inceput