FIV in Ungaria 169

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna dimi , raportez 7 grade+ de la Londonica, si e brr))
Imi
Am tras cu ochiul la clubul babelor fivoase cap67 pagina 6 commentul lui amaliaro cum se pune in album pozele so go for it , si o sa ai ocazia sa vezi o printesa Ana Ecaterina fetita lui Ioana3110 ,

Imi ,

Si toate fetele

Revin mai tarziu.....

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Dani...am tras cu ochiul si eu,si am vazut-o pe frumoasa Ana...dar tot nu stiu

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Imi , intr o ora ajung la munca si ma bag pe profilu meu ca sa i dam de cap, unde s doi puterea creste ,

Hey ha da ce liniste e aici , fetele dormiti??

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Am scris mai 2 minute un mesaj si nu l vad nicaieri ? Ufff ok Imi cum ajung la munca deschid pc si tre sa i dam de cap!!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Relax...se vad ambele mesaje!
Cam tarziu mergi tu la munca...boerie nu alta!Voi sunteti decalati cu 2 ore fata de noi?
Te astept...sa-i dam de cap!
Chiar asa fetelor...trezireeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Hello again ,
Imi, pai incep al ora 9dimi asa e aici la birouri pana la 5.30 pm de luni pana vineri. e destul trust me!!nu e rau si multumesc in fiecare zi ca am unde veni si vine un ban in fiecare zi , nu dau la lopata sau cleaning etc.. chiar sunt happy cu ce am achieved pana acum .
ok sa trecem la treaba !!
Deci esti pe forum logata cu detaliile tale , te duci la ALBUME FOTO, deschizi si iti apare o fereastra POZELE LUI IMIMS, ok mai jos sub titlu ai un option ADAUGA POZE IN ALBUM, da click pe el,iti apare o a lta fereastra cu ADAUGA POXE IN ALBUMUL TAU, si te duci la ALEGE FISIERUL PT UPLOAD,click pe BROWSE dupa ce ti ai ales poza care vrei sa o pui in album ,mai jos un option TRIMITE FISIER, si o sa ti apara ULTIMA POZA ADAUGAT IN ALBUM , eu am apasat mai jus cu SUBMIT dar mia dat error dar mi am gasit deja poza in album cu STATUT,inca nu a fost aprobata , dar cum tu esti deja junior membru prob e mai lesne la tine!
Deci incearca si da ne un BUZZ daca ia reusit , daca cauti la mine ar trebui sa gasest o poza cu funny babies (adica toti bebeii sunt beti)


5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Dani...nu merge...ptr ca la mine nu apare pur si simplu Album poze, ci Activeaza album poze...iar daca dau pe el,zice ca am deja un album,dar eu nu-l vad.Asa ca nu am cum sa incarc nimic din pacate.Din punctul asta de vedere lasa mult de dorit forumul: la incarcat poze, la schimbat poza de profil sau alte date, semnaturi...Pe alt forum concurent era mai prompta treaba...administratorii erau tot timpul atenti la nevoi si rezolvau rapid problemele.Asta e...daca vreti...v-am zis...va dau adresa de FB...dar pe PM!
Pusilai

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

no ma ca mi ati enervat o pe Imi, ioi(mama ei de treaba ), ca si daca nu te vad, cam vad frustrarea!! ca bine ar fii la inceptul forumului un fel de cum sa utilizam forumul un fel de Dummy Book !!
stiu ce zici cu albumul, ca zice ca ai ...bla bla, dar nu acolo tre sa dai click, mergi in stanga paginii mai jos un pic si acolo i Alb. foto , de acolo intri si ti da alta fereast. etc, dar nu i nika ca eu ti am dat PM ca io vreau sa o vad pe Alma , puszilak!!

no ,o zi faina sa aveti somnoroase pasarele!!



5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...deci cu mine era problema!!! OOOOKKKK...am reusit

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Imi draga ,pai acu nu mai inteleg nika, deci tu bei de fericire "fair enough" da de una singura , eu invitatie la beutura No ??, unde i Olimp sa aduca Ciuc cu lemon ca dupa aia ma dau in vant,ei ha !! no d'apoi asa nu se mai poate!!

Am sa ti spun daca ti am vazut o pe Alma , mai tarziu , iar ma cheama astia in meeting , frateeee!!

pa pa

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput