FIV in Ungaria 169

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna fetelor

daniella deja mi-au facut o programare si la alt doctor , vreau sa fiu sigura ca nu e nimic pe trompa , vineri merg sa ma vada , iar maine merg la hematolog sa-mi perscrie clexane.

va pup




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Olimp tin pumnii pentru un final fericit. fata curajoasa.
fetelor,va doresc mult succes

IMi nu pot sa nu zic nimic despre catelusul tau,e un frumos si un scump ,tare imi doresc si eu unu....

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna seara Fetele,
Olimp , ma bucur ca vezi si pe altcineva, sper din tot sufletul sa fie ok , revin inapoi la clexane, again strict eu , nu ca imi place asa de mult aceasta injectie dar ar trebui sa incepi ca sa nu intervina altceva, te rog nu mi o lua in nume se rau !!
Jaguarito, s-a racit ceaiul de cit am stat afara in pozitia spre Calais
Deci Imi , eu inca cred ca Alma e catelusa , am vrut sa scriu in engleza dar m am razgandit ca na ' nu toata lumea intelege meaningul !
So ne spui sexul ??ca suntem cateva cu interes , eu de 2 ori !!!
Merg catre casa si gata deseara mai devreme!! pe toate

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniela74 multumesc , sper sa fie bine , mi-e teama sincer nu stiu de ce ....multumesc pentru gandurile bune .

daniella maine merg la hematolog pt clexane , stai linistita ca incep acupunctura




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Buna dimineata fetelor!

Olimp...ma bucur din suflet ca te-ai decis sa mai ceri o a doua opinie.Iti tin pumnii in continuare,sper sa fie cu final fericit,pentru ca il meriti din plin...ce e mult e mult!!!

Daniela74
...multumesc de apreciere,in numele lui Alma!De cand o am pe ea,am si uitat de copiiBafta multa cu donatoarea,sa stii ca te urmaresc la babutze si tin pumnii!

Dani...e catelusa,normal...Asa cum m-a sfatuit o prietena, mi-am luat catelusa,ca "baietii sunt mai turbati,indiferent de rasa " ( aici se referea si la oameni )
Azi iarasi nu a vrut sa manance de dimineata....nu inteleg toanele astea.In unele zile mananca de mi-e frica sa nu i se faca rau,in alte zile nu vrea mai deloc mancare.Cele care aveti/ati avut catei...spuneti-mi si mie,e normal???

O zi usoara fetelor!

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Neata domnitele mele,

Imi, pai eu eram 98.9% sigura ca Alma e catelusa, dar ca sa fie clarificata treaba de la tine ,no multam tare fain, regarding mancarica la Alma , eu nu mai am caine de cand am plecat din Romanica deci o juma de viata , pe atunci aveam un Shepherd German si o chema Karina, si manca si pamintul dar pe vremea aia nu eram asa de wised la ce cum cat tre sa i dai de mancare??
Eu vad pe aici ca le da cu portia in fiecare zi nu mai mult nu mai putin ca sa nu se faca ca si stapanii, ma intelegi , incearca aceeasi portie in fiecare zi ,si eventual check cu un nutritionist , poate la varsta ei tre sa manance stiu eu ca si , zic ho nu loviti,,,ca doar mi oi lua si eu, sa vad cum e .

Olimp , hai curaj la acupunctura,ca eu ti am dat prognosticul ca o sa fie toamna ,dar vad ca nimeni nu ma baga in seama,si da Doamne!!!(ca sa nu mai ai timp de pisicute,,,

Pai Imi vad ca suntem singurele pe pagina asta dar nimeni nu ne viziteaza in afara de Daniela74, de la babute nika nimeni pe aici, eu cred ca e ceva in aer!

Servici usor of course la cei care muncesc din greu ca(EU), si

to be continued....

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ziua buna fete

eu va citesc si va doresc tuturor vremuri mai bune si !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ImiMS spune:

Dani...pai eu ii dau mancare dupa sfatul veterinarului...dar atata timp cat o saptamana linge farfuria dupa ea si alta data nici nu se uita la ea,nu cred ca e vb de portii sau feluri de mancare, ca deh,atunci ar face mereu la fel,nu???

Velvet...eu va citesc mereu la babutze,si-mi pare rau ca in ultima vreme te vad mai abatuta...pupic sa treaca

---------------------------------------------

"Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit"- Franz Kafka

AJUTA-MA DOAMNE!!!

FIV1 Szeged,aprilie 2012, dr.Zadori...nereusit!
FIV2...urmeaza in toamna...cu PK

MTHFR C677T heterozigot
MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Imi , oare ce o avea? no ca de bun ajutor iti sunt ca ma intreb si eu!!Sper ca nu ti am deochiat-o pe Alma ,ca am arata-o si la o amica de a mea, ptiu de deochi si ti o

Velvet, iti trimit un sa ti fac ziua mai frumoasa ca deh si eu trag cu ochiul la babute si te am vazut mai abatuta !
eh da ce bine imi pare ca se lungeste pagina!!



5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Imi,Daniella va multumesc mult..deh,ce sa facem?mergem inainte!lupta nu s-a terminat,nicidecum....

Mergi la inceput