FIV in Ungaria 169

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Of, draga de tine, cate or fi in sufletelul tau acum.... Stai cumintica week-end-ul asta si vezi luni ce iti spune dr. Poate repeti si beta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Off Olimp,cate emotii....mai poti?sper sa fie bine,si sa gasiti solutia cea mai buna pentru tine si bebe
gandeste pozitiv si o sa vezi ca va fi ok pana la urma.
si eu am fost la eco azi,s-a vazut inimioarala,de-si eu aveam emotii,ca pana acum am fost de 2ori la eco si nu prea se vedea mare lucru,doar ca e sarcina uterina,bebe era pre mic sa se vada
azi m-am dus la alt medic si aici se vedea,bebele este lipit chiar de marginea sacului de aceea nu se vedea bine.asa ca azi m-am linistit si eu un pic...dupa eco avem 6 saptamani si 1 zi,iar dupa ultimul cm 6 saptamani si 4 zile.
Va pe toate si weekend frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

eni felicitari ! ma bucur ca esti bine si bebe e bine , cat despre mine sper sa trec si de hopul acesta ....sa vedem cum ramane cu SEU .






XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

O s fie bine......ai s vezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

eni sa te auda DD .




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mona19 spune:

Mneata!
Eni - Felicitari pentru inimioara!!!
Olimp - Tin pumnii sa salvezi sarcina!!!
DanielaSM - Daca nu ma insel, azi esti la o cafea aromata. Hm! Cred ca-i adulmec mirosul deja! Eu mi-o beau singurica azi, ca mi l-am expediat la servici dis de dimineata. Azi: treburi gospodaresti. Dupa ce m-a vazut sotiorul ce ochisori aveam umflati de plans, mi-a interzis sa mai citesc prin calculator si m-a scos in lume. Si uite asa, mai cu o vizita, mai cu ceva lucrari marunte, nu am mai avut timp sa ma mai gandesc si la mine. Maine se pare ca iar vom pleca de acasa, pe la soacra, dupa ciuperci sau nu stiu pe unde ne-om hotari maine dimineata. Numai ca ori ce ar fi, seara cand ma retrag si citesc, nu pot sa nu scap niscaiva lacrimi. PK imi da raspunsul undeva pe la mijlocul lui noiembrie. Nu m-astept la un raspuns prea roz, fiindca in loc de un polip, a gasit partea frontala a uterului plina de polipi. Si din cate am cercetat eu pe ici, pe colo, asta nu e bine deloc. Apele mele sunt tulburi inca si cine stie daca se vor limpezi vreodata! Poate ca, in curand, capitolul meu despre bebe se va opri aici.
Va doresc o soarta mult mai buna ca a mea si sa va-mpliniti visul cat mai repede de a avea !
Va si sfarsit de saptamana cat mai placut!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Olimp trebuie sa treci si peste hopul asta.Imi pare rau sa aud ca iar te confrunti cu probleme dar capul sus si mergem inainte.
Eu iar te-am deranjat cu un PM...fara sa stiu cum stau lucrurile.
Scuze de atata bazaiala

Numai bine tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Hello Domnitelor,
Mona, cafeluta a fost super buna, si shoppingul cu fetele a fost super mai putin inspirati seara ca la restaur.rom erau botezuri asa ca am ales indian dinner dar numai bine, asa ca a fost un succes sambata mea, mai putin azi e o zi de nici cainii nu stau afara, asa ca in casuta cu caldurica .
Mona mai ai un pic de rabdare pana la rezult si hai fii pozitiva !! Poate ne da Domnu cel mai de pret dar!!
Olimp , cum mai esti ? Iti tin pumni pt maine !
Imi ca tare cuminte esti!!

Va pe toate si o seara frumoasa

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) .
MTHFR A1298C-heterozigot
PAII 675-4G/5G-heterozigot
risc tromboza

If you can you should,No matter what!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna seara fetelor

mona of Doamne prin cate mai trebuie sa trecem si noi , bata-i sa-i bata de polipi ! tin pumnii sa fie bine

daniella eu sunt bine , ma simt bine asta nu inseamna ca si sarcinile decurg bine , maine fac din nou beta , mi-e groaza sa nu se opreasca si asta din evolutie , oricum nu am nici o certitudine....ganduri , ganduri si iar ganduri...

va pup




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Mona...hai capu sus,nu se poate sa fii asa de pessimista,o sa vezi ca timpul le rezolva pe toate
Olimp...ai inceput sa iei clexane?
va pup fetelor..la noi a fost azi o zi superba mai mult de 20de grade,am fost la plimbarica cu sotu....adevarata toamna ...ce mai...

Mergi la inceput