Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *449*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Aha, ma pui sa explic porcosenii si tu fugi !!!!
Sa ai un weekend minunat. Eu nu am emotii in ce va priveste, doar in legatura cu locul. E si pe lista mea de must-do-uri asa ca o sa vrea poze multe



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Pisigri

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Bianca, sa fie cum iti doresti!

(Pisigri, nu-i cere poze, ca s-ar putea sa faca si pierde timpul cu nimicuri. Poate sa faca poze in chiloti, atunci acceptam!)

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cui sa ii faca poze in chiloti?

Matzagri, m-ai distrat cu dirty talkingul de numa!

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Poate sa faca poze in chiloti, atunci acceptam!)

IULIA va invinge CANCERUL


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Bun, de luni incep si job 3. Great

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

pisigri, eu nu am intuit exact ce insemna prescurtarea ta dar m-am gandit ca e ceva de genul...oricum trebuie sa o dau mai departe ca am avut o discutie pe tema asta cu mai multi colegi in drum spre constanta, cand mergeam la un forum despre accesarea fondurilor europene in urmatoarul ex finaciar, (suntem profesionisti, in drup spre un eveniment discutam doar despre job)si eram cam singura care sustinea fidelitatea absoluta...

mon, mai poti? job no 3? trebuie sa imi explici cum faci fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pai sunt cam 3 part time-uri, asa ca pe unul sper sa-l pot inghesui noaptea. Ce misto suna, job de noapte

Citat:
citat din mesajul lui silvi8

mon, mai poti? job no 3? trebuie sa imi explici cum faci fata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Monn ai putere, nu gluma! Eu as putea sa-mi mai iau doar un job de noapte, caci ala ramane timpul liber...

Tufete, chiar, voi simtiti cat de tare s-a accelerat timpul? Adica, 24 de ore parca erau mai lungi inainte? Voi credeti in teoria asta cu decembrie 2012? Nu aia cu sfarsitul lumii , ci cealalta cu reasezarea timpului...

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Ma bucur ca v-am distrat. La porcarii nu ne intrece multa lume :)))

Novus, am o prietena la odiseea asta care trebuie sa reia scoala f repede dupa ce naste dar spera sa poata alapta, ca la carte, exclusiv pana la 6 luni si apoi...cat mai mult. Cum va pun in legatura sa ii dai niste sfaturi - te rog! - ca stiu ca tu ai revenit in campul muncii f repede dupa ce ai nascut, si totusi ai alaptat-o pe ada atata timp!?
Pe DC ea este lauraf89. Daca esti de acord ii dau nickul tau de pe forum sa iti scrie ea?




IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Mno, dupa 2 zile de stand-by s-a declansat: plin de muci, fornait, febra, tuse. Dar asta de la hazband a luat-o, ca la gradi n-a fost de marti, avand masina in service. Ofoffff, saracutza, ce mila mi-e cand nu se poate odihni...a adormit la 12.30 si dupa nici o ora a trezit-o tusea si fornaitul...

Mergi la inceput