Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *449*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola,

Am intrat "de control" da' n-am citit nimic din urma.
Azi am avut o zi faina: dna doctor nu era la cabinet, la telefon, mi-a spus ca nu va fi nici miine (logic, m-am intrebat de ce nu are nici un anunt in sensul asta la cabinet dar n-am lasat acest "detaliu" sa-mi strice ziua), ne-a consultat prin telefon , a spus ca e apt de gradi' Am crezut-o pe cuvint pentru ca Ian era intr-o dispoztie de zile mari (ocazie cu care m-am intrebat daca ma-sa nu o fi vreun prea infocat fan al lui ...Moliere ).
Daca tot eram in oras la "ore mici", am hotrait sa ne prefeam ca e vara si am luat micul dejun pe o terasa. Ian parca era chitit sa ma bage in ceata si mai tare si, efectiv, a devorat o omleta cu cascaval, un ardei rosu intreg si o portie de clatite cu gem Apoi -tot pentru ca e vara- am gasit intr-un magazin ultimul pistol care face baloane de sapun si ne-am mai distrat o tura pe pietonal cu toti trecatorii holbind ochii la...bolnav.
Acu, doarme, eu am "produs" un clafoutis cu mere...de slabit si halesc o salata cu linte, ton si ceapa. Gindindu-ma deja cu jind la canasta si vinul de diseara, astept sa inceapa...Tinar si nelinistit.
Azi sint zaluda si happy, ceea ce va doresc si voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu sunt pe baricade si ma uit cu jind la vremea de afara, abia astept sa ajung acasa sa ies cu Ada la plimbare, asta dupa ce merg la masaj desigur


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ilinca, si eu ma gandeam ca nu mai prea ascult muzica decat la birou, radio Europa fm toata ziua, trebuie musai sa revin la bunele obiceiuri si sa rasune muzica-n casa


Inapreda, ma bucur ca sunteti bine si ca ati petrecut o zi frumoasa



Si eu am o stare de euforie, chiar ii ziceam clegei mele ca sunt bucuroasa dar nu stiu de ce




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisigri, Denisamada, pe unde sunteti gravidutelor ??


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

eu ascult National fm si itzi-bitzi in masina.
la sv Zu fm sau national, depinde dc ma lasa colega sa dau pe National.

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 17
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Pfui, fetelor, pai trebuie sa faceti ceva cu muzicilea alea! Fiu-meu are CD-urile lui in masina, cu diverse "potpuriuri" si nu, nu sunt muzici de-alea de copii, are gusturile lui si trebuie sa i le satisfacem. Si canta din toti rarunchii, ceea ce e amuzant tare, fiindca engleza lui e - momentan, desigur!- destul de aproximativa. Printre preferate: Likke Li - Follow You, Deep Purple - Child in Time , Loredana&Dragos Chircu - Ochii din vis, The Killers - Happy Birthday,Guadalupe" ...eclectic,nu?!

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Mamicile de fetite, ati vazut pe undeva seturi de ceai frumoase ? eventual cu cescute de portelan , ca asa e solicitarea



Da! Cu printesele si parca si cu Kitty, dar... nu mai stiu unde... daca mai vad, vorbesc cu moshu, da?

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 22+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
La fel mi s-a intamplat cu Novus, Mada si Gina (mama lui Calin). Cred ca asemenea click-uri nu sunt intamplatoare, asa ca eu vreau sa le aprofundez, ati auzit, doamnelor?!


Auzit! Auzit! Pai... daca o vrea Dumnezeu sa nu nasc pana atunci si nici kiar atunci poate ne vedem la turcu ala si podul lui!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 22+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Pisigri, Denisamada, pe unde sunteti gravidutelor ??



Prezent!

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 22+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

Gina: o mare inbratisare , iti doresc sa se indrepte lucrurile si sa fie totul bine.

Bianca: drum bun si sa fie cum iti doresti

Multumesc pentru raspunsuri, i-am facut si testul care mi l-a dat Simply, a recunoscut formele geometrice din desen, deci distinge din culori, dar nu stiu cat, bine ca stie formele geometrice, ce ne mai trebuie si culori

Si eu am avut o zi frumoasa, n-a reusit sa ma supere nimeni, am vorbit mult cu prietenele la telefon, am mai si muncit putin si seara acum cand am ajuns acasa, am stat cu al meu sot in masina si am ascultat muzica, ca ne placea melodia si ne-am giugiulit ca in adolescenta
Si am reparat si frigiderul






http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput