**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!**(2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Mariana, chiar parasinus iau. Imi trece pe moment, dar cum iau ceva aer rece, cum ma apuca iar.. nu exista ceva care sa vindece definitiv?.. (o bata in cap poate


Sarumana pt reteta de sirop.

Faci reteta mamei de baclava? Sa-mi spui cum iese si poate mi-o dai si mie pe urma, ca eu am pierdut-o intre timp ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, ai retur !

Nyny, cu placere ! Se indica schimbarea capului !
Ce tare-ai fost cu "am pierdut-o intre timp"...
Iese super am mai facut-o de doo ori , am pus in plus la compozitie pesmet pentru insiropeala maxima .

la cupil....pupi...we placut !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

E deja ora 09:00 si n-avem cafea ? Poftiti la aromate . Azi am avut "chemare" la cafea de la "tonomat" are altfel de gust decat cea pe care o pregatesc .

So, cum a fost vikendul? Toate bune ?

Vineri, mission acomplished cu geamurile (in afara de cele de la balcon, aveam rufe intinse)la 18:30 straluceau , dupa aceea i-am tras o fuga si babaci. M-a ajutat si Biculina, a sters pervazurile de la toate geamurile (ce mama sunt, am exploatat cupilu' ).

Alina, cum a fost ?

o zi si o saptamana linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana am stat acasa ca si-a gasit pe altcineva care v-a sta tot timpul acolo.
Delia nu va mai merge pana la sfarsitul lunii la gradi ca inca nu amj scapat de tusesi muci si nas infundat si raguseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Mariana am stat acasa ca si-a gasit pe altcineva care v-a sta tot timpul acolo.
Delia nu va mai merge pana la sfarsitul lunii la gradi ca inca nu amj scapat de tusesi muci si nas infundat si raguseala

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, imi pare rau ! Ce sa-i faci, o sa stea acasa pana isi va reveni si dupa aceea via la gradi . E sezonul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doamne ajuta sa fie bine,ca altfel nu stiu ce sa fac k m-am saturat de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, cum stai la capitolul W si XLS? Chiar ieri ma gandeam la tine , i-am "predat" omului meu cateva notiuni de XLS .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nu stau deloc bine, deoarece smotru si tot ced reiese din asta ptr ca imi ocupa mult timp si nu prea am timp sa invatsi sunt grea de cap si nu imi intra nimic in cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Doreste cineva ? E pregatita si va asteapta !

Alina, vin la tine si te ciomagesc . Cum sa spui ca esti grea de cap ? Ai multe de rezolvat si nu poti sa te concentrezi...cand o sa fii nevoita, sa vezi ce rpd o sa inveti . Ce mai face Delia, tot tuseala si muceala?

O zi linistita !

Mergi la inceput