Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *448*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Ok. Pun bomboanele pe lista de cumparaturi( sa am iarasi cu ce mitui posesorii manutelor inocente)

Prea coerenta nu-s acum ca azi-noapte ne-am chefuit (fara copii) la o petrecere(surpriza). Facu un amic 4O de ani...Acu e musai sa aflu cine naiba e fotbalistu ala de a reusit amica noastra (nevasta impricinatului) sa-l convinga sa-i faca o urare video, ca toti barbatii prezenti "era" morti de gelozie la faza asta. Totiin afara de Cristi, care habar nu are nici el cine-i ala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro

Ok. Pun bomboanele pe lista de cumparaturi( sa am iarasi cu ce mitui posesorii manutelor inocente)

Prea coerenta nu-s acum ca azi-noapte ne-am chefuit (fara copii) la o petrecere(surpriza). Facu un amic 4O de ani...Acu e musai sa aflu cine naiba e fotbalistu ala de a reusit amica noastra (nevasta impricinatului) sa-l convinga sa-i faca o urare video, ca toti barbatii prezenti "era" morti de gelozie la faza asta. Totiin afara de Cristi, care habar nu are nici el cine-i ala...

ana

alexandre (17.02.2006) si anastasia (14.03.2009)


Arata filmu' ca iti zic eu:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Reclama la Oaki-oac povestitorul.
- Mami, veau si eu jucaria asta...
- Pai ce faci mama cu ea, stie numa 5 povesti....
- nuuuuu, ca in reclama zice ca stie 8 !!!
- ....ma rog, 8 povesti; le asculti pe alea o data, de doua ori, de zece ori....si dup-aia?!?
- dup-aia il inchizi, ii spui noapte buna si te culci !!!






IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Reclama la Oaki-oac povestitorul.
- Mami, veau si eu jucaria asta...
- Pai ce faci mama cu ea, stie numa 5 povesti....
- nuuuuu, ca in reclama zice ca stie 8 !!!
- ....ma rog, 8 povesti; le asculti pe alea o data, de doua ori, de zece ori....si dup-aia?!?
- dup-aia il inchizi, ii spui noapte buna si te culci !!!






IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+


Pam-pam:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

O sa ne ia o vesnicie sa coboram scarile astea !!!

Sau din ciclul "ce-o sa facem noi cu sor-ta". Urma sa ma ajute sa o schimbam, sa o culcam, sa-i facem baie:
- si eu o s-o tin bine bine ca sa poti s-o speli pe cap, sa nu se miste !!!!
- Bine, si cand o sa planga ce-o sa facem?
- O sa-i punem repede suzeta !!!!!
Damn!...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Noi am fost toti 3 la circ; daca mi-ar sta in putere, as interzice circul "per veshnico"; rar vezi atia tristete concentrata Noroc ca Ian n-a vrut sa stea decit 35 de minute.

Ilinica, si eu mai am de vizionat vreo juma' de ora din filmuletz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

BIANCA, daca tot ne-ai dat...liber la zis, mai adaug doar ca eu va vad un cuplu tare fain, nonconformist, cu care mi-ar placea sa stau SI la povesti si pahare. Am vrut si eu sa vad filmul recomandat dar n-am reusit sa descarc decit 50 % apoi s-a blocat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Reclama la Oaki-oac povestitorul.
- Mami, veau si eu jucaria asta...
- Pai ce faci mama cu ea, stie numa 5 povesti....
- nuuuuu, ca in reclama zice ca stie 8 !!!
- ....ma rog, 8 povesti; le asculti pe alea o data, de doua ori, de zece ori....si dup-aia?!?
- dup-aia il inchizi, ii spui noapte buna si te culci !!!






IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 29+


Corect. Macar stii ca ai o fata ordonata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pentru Craciun i-am cumparat lui Rares asa ceva (nu e chiar exemplarul cumparat dar face acelasi lucru, in mare) http: //www.emag.ro/volan-genius-speed-wheel-5-pentru-pc-ps3-3-1620018100/pd/EP6Q3BBBM/

Scoateti voi spatiile dupa :

Eu nu am fost de acord cu achizitia caci stiu ce scandal va fi in casa dar sper sa trecem cu bine peste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

dodo

Bianca, nu stiu ce sa te sfatuiesc. La mine, cand a fost sa se termine o relatie, s-a terminat indiferent de reactia mea la semnele prevestitoare. Eu merg pe "ce-i al meu e pus deoparte", egal cat de departe, ispitit sau ocupat e. In cazul tau, inclin sa-i dau dreptate lui Monn.

Fetele, fiu-meu, vrea pat suprapus: " io dom sus, baby doame gios" . Amandoi dorm cu mine, nu stiu cum punem dorinta in practica, insa nu asta ma preocupa acum. Pat suprapus, am capata de la cumnata-mea, problema mea ar fi cum...securizez partea de sus. Securizat, nu inseamna doar inaltat marginea. Asta pt ca: keutu se mai crede cateodata Sportacus sau Spidermann, noaptea face ture prin pat, baby o sa-si doreacsa si el sa misune ziua pe acolo. Pt ca nu cred ca o sa doarma acolo singur si ca o sa fie mai mult un loc de joaca gen casuta din copac, ma gandeam sa ii fac o margine care sa arate ... ca o masina,locomotiva, habar n-am ce. Cu gratii oricat de inclinate ar fi, ar arata a cusca, cu plasa, ar arata a protectie pt pisisci....nu stiu. Aveti vreo idee, ati vazut pe undeva ceva de genul? In magazin am vazut ceva gen coviltir, dar mi se pare prea...fara aer. Scara vreau sa o inlocuiesc cu dulapuri de diferite marimi, deci or sa fie de fapt niste trepte late, plus ca in dulapurile respective as pune jocurile lor, plastiline etc. Apropo, am facut niste tablouri cu hartie colorata si lipici. Foarte faine! Musai sa vi le arat!





Mergi la inceput