Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Prieteni dintotdeauna...

Aradence DC (176) - cu gandul la Moni :(

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 20

Somleac

2905 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Somleac un Mesaj Privat
Da Clau cu poliomielita nu-i de gluma.

Ma bucur si eu ca v-am intalnit ieri. Victor a fost foarte fericit ca i-am dat bonurile lui si a luat din Kaufland bunatati pentru el si frati

Plutesc

Multa sanatate fetelor bolnave. Flavia nu uita de exercitiile pentru urechi, tot va spun de ele dar vad ca vorbesc singura.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!
Mergi la inceput

alinamoro

9817 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinamoro Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinamoro un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

am o mare dilema...sa-mi dau acordul sau sa nu-mi dau acordul pentru vaccinarea antipoliomelita?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei

Tren de noapte! Ramas bun, prietena draga!

Clau, poti sa ti-l dai linistita, e ultima doza de antipolio (prima a fost la 2 luni).

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Claudelu

8161 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiClaudelu Adauga semn de carte la raspuns Trimite Claudelu un Mesaj Privat
Ok! Multumesc. Mi-am dat acordul sa-i faca vaccinul! Niciodata nu am avut o "teama" in ceea ce priveste vaccinarea, dar cu asta nu stiu de ce dar mi-e cam teama, am asa o retinere

Miha, Vic a fost extrem de cuminte...dragul e de el cum statea langa tine

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

asteryaro

4411 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiasteryaro Adauga semn de carte la raspuns Trimite asteryaro un Mesaj Privat
Buna, dragi aradence.
Pregatesc un colet cu hainute de baietel pt. Tudor (de la Razvan al meu sunt toate).
Doua rugaminti am: daca stie cineva cat poarta Tudor la piciorus? Si daca poate vreuna dintre voi sa ia legatura cu Ghita sa intrebe daca e de acord cu coletul. Eu am adresa, tot. Si el e Ghita sau Gheorghe ca nume?
Merci frumos si va pup.

Cristina si Razvan (31.01.2006)

Mergi la inceput

gabitzica

4134 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabitzica un Mesaj Privat
I'm back!
Felicitari donatoarelor. Eu nu ma incadram in standardele lor.
Recuperarea dupa operatie a fost tare inceata, nici acum nu vad clar...
Va multumesc pentru urariile de ziua lui Cipri. Am reusit sa ii fac o pertrecere surpriza, o iesire cu baietii. asa de bine am inscenat-o ca greu s-a prins cine e autorul.
La multi ani lui Nicolas. Ioana tu nu ne mai zici nimic?
Asteryaro, am vorbit cu Ghita, el e Ghita Marian, e de acord cu coletul. Pentru numarul la piciorusul lui Tudor, revin mai tarziu. Nu era acasa s nu stie din cap numarul.
Mergi la inceput

gabitzica

4134 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabitzica un Mesaj Privat
Cristina, m-a sunat Ghita, Tudor are nr. 25 la picior.
Mergi la inceput

alinamoro

9817 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialinamoro Adauga semn de carte la raspuns Trimite alinamoro un Mesaj Privat
Gabi, bine ai revenit!
Ioi, tot am vrut sa te sun saptamana trecuta si n-am reusit.
Ma bucur ca esti ok dupa operatie, recuperare rapida iti doresc!

Stii ceva despre balet, se mai face? Ioana mai merge?

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

asteryaro

4411 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiasteryaro Adauga semn de carte la raspuns Trimite asteryaro un Mesaj Privat
Multumesc, fetele, chiar am o per. de ghetute bune de toamna nr. 25, umplu cutia si le trimit cat de repede pot.
Deci e Ghita Cimpan.
Multam mult.

Cristina si Razvan (31.01.2006)

Mergi la inceput

alinamoro

9817 Mesaje
Salutare!
Eu sunt in concediu saptamana asta...desi nu prea am ce face pe-acasa.
Mai aveam o saptamana de concediu si acum si-a luat d-na dr.
Sincer, ma cam plictisesc. As putea sa-mi spal geamurile si sa fac smotru, dar n-am niciun chef de asa ceva.

Acum fug pana-n oras...

Mergi la inceput

Claudelu

8161 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiClaudelu Adauga semn de carte la raspuns Trimite Claudelu un Mesaj Privat

Neata!

Io-s extrem de obosita Saptamana trecuta am avut o saptamana grea, am bagat si 13 ore de munca continuu si acum incep sa ma resimt Nici nu stiu ce sa va scriu

Gabi, cum esti?

Carmen, cam pe cand trebuie sa nasti?

Apropo, a nascut Cristale o grasunica de 4 kg. Am vazut poze pe facebook.

Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput
Pag. din 20 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com