Nasterea la Arcadia - Iasi (43)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Salutare!!!

Iulia asa au spart si la noi 4 deodata dar pana ies cei 4 colti/masea dureaza mult,asta in cazul nostru,nu e o regula...
Despre loc de joaca,eu il duc in iulius,e mai liber,in general merg lunea cu el,e si ziua in care are loc asa zisa dezinfectare a bilelor si curatenie ,cu astia asa micuti trebuie sa evitam zilele f aglomerate si evident vacantele

Si David are o placere nebuna sa arunce jucariele,sa dea cu palma in masa,usa,podea....uneori testeaza si cu capul.....e doar o faza...asa imi tot zic,ca daca nu-l incurajez uita

Pe mine ma doare ceva si nu stiu exact ce ...sper sa gasesc dr maine...intai am zis ca e bila/ficat ca am exagerat cu o tava de cioca de casa..dar iaca pap salata de vreo 3 zile si tot ma doare...acum imi amorteste si piciorul si mi-am adus aminte ca m-a mai durut asa cand aveam pietre la rinichi..si nu mai stiu ce sa iau sa treaca.

Poop si ne mai auzim


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui claumarcoci

Salutare!!!

Iulia asa au spart si la noi 4 deodata dar pana ies cei 4 colti/masea dureaza mult,asta in cazul nostru,nu e o regula...
Despre loc de joaca,eu il duc in iulius,e mai liber,in general merg lunea cu el,e si ziua in care are loc asa zisa dezinfectare a bilelor si curatenie ,cu astia asa micuti trebuie sa evitam zilele f aglomerate si evident vacantele

Si David are o placere nebuna sa arunce jucariele,sa dea cu palma in masa,usa,podea....uneori testeaza si cu capul.....e doar o faza...asa imi tot zic,ca daca nu-l incurajez uita

Pe mine ma doare ceva si nu stiu exact ce ...sper sa gasesc dr maine...intai am zis ca e bila/ficat ca am exagerat cu o tava de cioca de casa..dar iaca pap salata de vreo 3 zile si tot ma doare...acum imi amorteste si piciorul si mi-am adus aminte ca m-a mai durut asa cand aveam pietre la rinichi..si nu mai stiu ce sa iau sa treaca.

Poop si ne mai auzim


Mami fericita de David 12.09.11

No-Spa ai incercat ?pt dureri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KATY_28 spune:




Salutare mamici!
Iulia si eu credeam ca e prea mic , dar cand am vazut ce bucurie i-am facut...am sa-l mai duc dar mai spre inceputul programului cand e mai liber la fel cum zicea si Claudia.
Si lui Andrei ii iese o maseluta si e foarte mofturos si plange din orice si fara motiv.
Claudia mulata sanatate.La fel cum zicea si Iulia No spa forte 40 mg vezi poate te ajuta.
Multa sanatate la puiuti si sa creasca maselutele si dintisorii fara durere si mofturi.

la fete,la bebeii si burtici si va uram un an nou plin de mesaje pe forum si cu activitate intensa, liniste, copii sanatosi si numai impliniri!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Citat:
citat din mesajul lui claumarcoci




Speranta sa deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si împliniri
LA MULTI ANI!!!!




Ma simt un pic mai bine,a mai cedat durerea,multumesc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

LA MULTI ANI !!!!
SA NE AUZIM CU BINE IN 2013 !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oiyoy spune:

Buna gasit in anul de gratie 2013!Dorim princhindeilor crestere usoara, sanatate si mult chef de joaca si interes creativ!mamicilor le dorim energie sa tine pasul cu micutii si spirit organizatoric dupa nevoile si puterile fiecareia!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui oiyoy

Buna gasit in anul de gratie 2013!Dorim princhindeilor crestere usoara, sanatate si mult chef de joaca si interes creativ!mamicilor le dorim energie sa tine pasul cu micutii si spirit organizatoric dupa nevoile si puterile fiecareia!


www.facebook.com/media/set/?set=a.216246255109770.54840.100001731918897&type=1&l=2e8787e5b1" target="_blank">Poze Claudia

MULTUMIM ! SA DE-A DUMNEZEU !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

An Nou cu bucurii si multe multe impliniri va doresc! Si la an nou se cuvine... capitol nou . Corect?

Fascinatie

Cum i-am cumparat copilului meu scaun de presedinte

Mergi la inceput