Nasterea la Arcadia - Iasi (43)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Salutare!!!


Clauditza felicitari!!,sarcina usoara!!!
Michelle la Premaman poti doar sa mergi sa le vezi ,la Chicco langa Hala mai sunt,erau multe la Miniblu,dar nu stiu unde mai este,in Mall mai vezi,apoi cauta pe net ca sigur le ei mai ieftine...bune sunt cele de la MaxiCosi de pe amazon

Chiar asa fetele,pe unde umblati? ia sa strigam catalogul

Despre noi...nimic..in continuare ne luptam cu coltisori de la maselute,facem din ce in ce mai multe prostioare....asteptam sarbatorile,ma gandesc ce fel de brad sa fac,o sa renunt la cel de 2,4m si o sa iau unul de 1.5.sa cada mai usor si suntem inebuniti(mami) dupa jucarii...le-as lua pe toate....luasem ptr toate cele 3 sarbatori dar am reusit performanta sa i le dau de sf Andrei pe toate

la toata lumea1!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditza89 spune:

Eu cand era ceZar mic am luat setul de la chicco cu tot cu scaunel ptr masina,acuma ca a crescut am cump#259;rat unul de care sunt foarte multumita de la maine magazin din felicia Carrefour

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditza89 spune:

Claumarcorci mul#539;umim sper sa mearg#259; totul bine cu toate ca m#259; simt fff r#259;u ,la b#259;iat nu a fost a#537;a dar va trece repede sper!!cat despre brad mam gāndit si eu si sincer e cam greu de ales din vina piticului care e mult prea energic si neastamparat,dar am preaimtirea ca oricāt de mic ar fi bradutul el oricum īl va distruge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Clauditza ce m-am amuzat cand am citit semnatura,ma bucur ca stii ce vrei,acum sa dea DD sa fie exact cum iti doresti,iar numele e absolut minunat,depun Cv lui David

Cat despre bradut,fara el ar fi prea liniste,asa mai complicam si noi existenta,legat sau nu de tavan/calorifer sau cocotat pe masa extensibila

Imi pare rau ca te simti rau,dar esti deja la jumatate drumului,pana trece raul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Salutare,

Suuuuper burtica noua ! Clauditza, felicitari !!!

Michele eu ma gandeam sa iau de la Britax din uk

Claudia si tu maxi cosi, sunt ok?

Eu am crosetat cateva globuri si o sa iau si din plastic.
Daca aveti chef de crafting, acest brad mi se pare super fain http://pinterest.com/pin/67624431876272430/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamaria2 spune:

salutare..in sfikrsit poate se mai anima pe aici..eu am o intrebare ..am cumpparat un costum de iarna combinezon pt darius din angliaos.. si ii este mic, e nou ( normal) si f frumos chiar..pot pune un link cu el poate il vede cineva care cauta sa cumpere sau stiti voi pe cineva cu un bebe de vreo 6,7 luni cvare cauta....e chiar simpatic tare si mor de ciiuda ,intre timp eu am luat altul pt
Darius....ce ziceti bag link?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Sigur Diamaria :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claumarcoci spune:

Neatza!!!

Ce urat e afara

Lena bradutul ala e in stadiu de proiect...deja am luat majotitatea ...caut hartie verde acum....
Ce fain Lena ca esti talentata si faci globuletze`

O zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditza89 spune:

Claumarcoci cu siguran#539;#259; bradutul va exista cum ai spus si tu legat de orice dar e indispensabil fara el nu ar mai fi s#259;rb#259;toare...cat despre cv Īl a#537;tept#259;m sa #537;tii īncepānd de anul viitor cand vom afla ce va fi...cu toate ca eu sunt sigura ca va fi fetitza FETELOR voi vati gāndit la cadoul ptr puisori??eu as vrea sa ii cumpar un catelus un labrador ce spuneti??o sa fie cam greu acuma cu iesirile dar bAiatul e pur si simplu disperat dup#259; orice animal !!taty nu e de acord mai ales ca e pe drum alt bebe dar eu ias face bucuria asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Clau, nu l-ai facut din fetru?
E fain ca fetru adera la fetru, deci poate pune si scote blogurile toata ziua.
Multumesc

Clauditza incearca sa scrii fara diacritice pentru ca e foarte greu sa citesc mesajele :(

Mergi la inceput