Uniunea Social-Liberala-Crestina

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Draga ,de exemplu Rufus a declarat odata ca-i place Udrea.Eu declar ca-mi place doamna Becali......cu Becali chiar nu am nimic,oricum el mai are mandat de europarlamentar si nu da el vrabia pe ...insa daca va candida vreodata pe un loc eligibil...va iesi sigur.Asta sa fie clar.
Sincera sa fiu,mie mi-a cazut fata cand am auzit ca vrea Becali alianta cu PNL-ul.....insa dac e jucata cu maiestrie cartea poate iesi castigatoare...sau nu.....depinde de foarte multi factori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

misto ca acum ne dragalim.
nu ma pun cu gusturile lui rufus, probabil ca si D-na Becali e o doamna super OK. Si ce? Becali tot un mahalagiu de duzina e! Dupa care plangem dupa societatea romaneasca decazuta si fara valori!. Pai daca Becali e o valoare ce sa mai zic! enjoy it !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Am spus doar ca e preferabil unui dd sau mru,nu ca e o valoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

eumada, asta cu becali si stelistii e un pariu riscant.
E o relatie acolo intre suporteri si patron de love-hate extrem de complicata.

Iar despre doamna Becali cand o vazusi? La parangheliile unde dansa barbat-su in mijloc si care ajungeau apoi stiri sportive ?
Nu de alta dar eu zic (si acum pe bune) ca cea mai mare calitate a doamnelor si domnisoarelor din familia lui Gigi e ca sunt invizibile.
Chiar si ziarelor de scandal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Becali preferabil lui MRU, de ce nu ma mir, tipic pentru romania de astazi, ma intreb doar de ce tipati pe la alte subiecte ca s-au dus dracului moralitatea si principiile poporului roman.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Apropo cam asta e lumea lui becali:
http://m.cancan.ro/news/238640

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Alta sursa decat cancan?Totusi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali

eumada, asta cu becali si stelistii e un pariu riscant.
E o relatie acolo intre suporteri si patron de love-hate extrem de complicata.

Iar despre doamna Becali cand o vazusi? La parangheliile unde dansa barbat-su in mijloc si care ajungeau apoi stiri sportive ?
Nu de alta dar eu zic (si acum pe bune) ca cea mai mare calitate a doamnelor si domnisoarelor din familia lui Gigi e ca sunt invizibile.
Chiar si ziarelor de scandal.




Nu....au fost filmati imediat dupa eliberarea lui Becali,la slujba,la niste botezuri unde au nasit......si au aparut la stiri....

Marina,politica inseamna care da mai mult....pana si in tarile mai civilizate decat Romania...iar moralitatea e aceeasi ca peste tot...e sublima...dar nu exista.
Insa discutam discutii una e sa se catere inca un partid in alianta,alta sa candideze Bcali care oricum nu da mandatul de parlamentar european pe unul de aici.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Eu cred ca Becali plateste bani frumosi ca doamnele si domnisoarele lui sa ramana anonime.
Altfel nu ai cum sa explici "tacerea" unei prese dornice de ratinguri itzite din scandaluri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Pastrama,nepastrama Becali da mai bine decat multi altii.



Spune tu un domeniu in care Becali da bine...
Nici macar la stana.
Acum eu cred ca incerci doar sa zugravesti putin in roz gogomania sustinerii lui Becali de catre PNL.
Nu-i nevoie...nici nu reusesti...PNL a murit demult. E doar o anexa politica care are nevoie de bani pentru membrii de frunte.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput