nu exista subiecte noi?????????????

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:


la mine e exact invers : daca accesez forumul de acasa, de pe tableta, fara sa ma loghez, imi arata vreo 5 pagini de subiecte active, ca si cum ultima vizita ar fi fost in urma cu doua saptamani. dar aleg subiectele din ultimele 2,6 sau 12 ore si e ok asa. nu stiu daca are legatura sau nu, dar am setat si optiunea "nu reincarca automat".


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore_bv spune:

Nu apar subiecte active pentru ca ultima logare apare ca fiind exact ora curenta. Adica daca ma logez la h17.08, imi arata ultima logare la 17.08, nu in ziua anterioara sau cand am fost ultima data logata.

Si eu la fel fac, selectez subiecte active de ieri sau din ultimele 12 ore.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qicoletta spune:

"Nu apar subiecte active pentru ca ultima logare apare ca fiind exact ora curenta. Adica daca ma logez la h17.08, imi arata ultima logare la 17.08, nu in ziua anterioara sau cand am fost ultima data logata."


Am aceias problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Pana rezolvam problema puteti accesa forumul folosind acest link: http://forum.desprecopii.com/forum. In acest fel nu o sa mai aveti problema si data ultimei vizite o sa se inregistreze corect. (puteti sa puneti la favorite acest link).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:
citat din mesajul lui lore_bv

Nu apar subiecte active pentru ca ultima logare apare ca fiind exact ora curenta. Adica daca ma logez la h17.08, imi arata ultima logare la 17.08, nu in ziua anterioara sau cand am fost ultima data logata.

Si eu la fel fac, selectez subiecte active de ieri sau din ultimele 12 ore.


exact!
merci pt pontul cu "ultimele 12 ore".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Cred ca am rezolvat problema. Va rog sa verificati daca va merge cum trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

pare sa fie bine
merci!

Mergi la inceput