nu exista subiecte noi?????????????

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

pe partea stanga am mutat optiunea mai sus si am facut-o mult mai mare :) stiu ca poate exista automatism la pozitia veche dar acum ar trebui sa fie mai usor de gasit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

pai problema mea nu e ca nu gasesc butonul de subiecte active, ci ca atunci cand click pe el, imi zice ca nu sunt subiecte active - dupa 8-9 ore de neaccesat forumul hmm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ai (mai exact nu ai) dezactivata optiunea cookies.
Toate raspunsurile pentru subiecte active se bazeaza strict pe datele din calculatorul tau. Serverul doar returneaza in functie de ceea ce primeste de la tine.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am facut o modificare care sa citeasca din baza de date data ultimei vizite, daca nu este setat acel coockie de care spune Marius. Va rog sa-mi spuneti daca aceasta modificare a ajutat.

In urma acestei modificari va veti putea muta si de la un computer la altul iar subiectele active se vor actualiza dupa data ultimei vizite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

pana acum da, asa era, acum tb sa-mi amintesc ce subiecte am comentat, daca imi amintesc.
nu-mi amintesc sa fi umblat la setari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

nu am dezactivat cookies

cred ca am observat ceva: "dispar" subiectele active cand ma reconectez la internet - adica inchid/deschid laptopul.

banui ca exista o explicatie tehnica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

deci asa mare sa fie coincidenta ca un nr mare de persoane si au dezactivat cookies in aceeiasi perioada ????
eu am in continuare problema si nu le am dezactivat defel acu doua saptamani mergea si acum nimic
numai pe pad am problema asta
gata nu mai zic nica ca devin obsesiva ma macinarau
dar ma obisnuiesc acu sa nu mai beau cafelutza cu forumul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Aceeasi problema, nu am dezactivat nimic, pur si simplu nu mai arata subiectele noi cand intru prima oara pe forum. Daca intru intr-un subiect si ies, apoi apas pe cele 3 balonase mi le arata, dar mai intai trebuie sa intru intr-un subiect.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Eu cred ca nu au nici o treaba cookies...
La mine nu merge in continuare de pe nici un computer. Ma descurc altfel: selectez subiectele active din urma cu o zi si gata. Ma deranjeaza cand ma loghez mesajul cum ca nu ar fi subiecte active de la ultima vizita dar incerc ca ma obisnuiesc.
E clar o pb tehnica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am mai facut niste schimbari. Sa-mi spuneti daca ajuta...

Mergi la inceput