Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (21)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua !!!

Apuc si eu sa intru ca am ceva timp de cand nu am mai facut-o si zic si eu ca si Micky, ca nu vreau sa fim uitati. Imi lipsiti tare, tare mult! Fetelor, la munca este suuuuper bine din absolut toate punctele de vedere. Clientele-pacientele sunt toate de treaba si super sociabile iar sefii nu ii pot numii sefi,ci colegi pentru ca m-au integrat in grup de parca ne-am cunoaste de-o viata. Duracell-ul meu minunat cat timp sunt eu la munca sta la neste prieteni pentru ca eu muncesc doar 3 ore pe zi si sambata de dimineata pana seara dar de luna viitoare se schimba programul si l-am inscris la cresa, la particular. Edu vorbeste tot mai mult si intelege absolut tot ce ii spunem...este la fel de nazdravan cum il stiti, poate si mai si. Ieri a deschis usa la baie, a intrat in cabina de dus si binenteles ca a dat dr la apa si era ud din cap pana in picioare...acum usa la baie este sub cheie ca altfel nu se mai poate cu el. Face la olita dar si in pampers si dupa ce face zice ”mami pfuuuu„ ,mananca foarte bine iar vineri mergem la pediatru la controlul de 18 luni(in cazul nostru 18 luni si aproape 10 zile).
Lavinia, sa stapanesti sanatoasa noua achizitie!
Roxy, pozele cu Anastasia nu-mi scapa nici cum si vreau sa spun ca este un deliciu de copilas iar tu o mamica foarte frumoasa si tanara.
Strumpitz, sa va fie de bine concediul in tara si imi pare rau ca a.ti bolit atat. Spor la curatenie si ce mai ai de facut.
Delia, super isteata Dodo...
Catank, bine ai revenit si tu scumpa.
Miky, sa iti traiasca sotul si voi pe langa el.
Andreea, imi este dor de tine iubita mea. Ce mai face minunatul Rares? Dar Naty? Ati fost superbi toti la botez.
Madutza, sa iti fie de bine petrecerea burlacitelor. Te-ai tuns? Cristinel, preferatul meu ce mai face? Minunate filmuletele cu mega isteata Catalina!!!
Irinuk, pupam mult obrajorii Dariei cea frumoasa foc.
Deea, la multi ani fericiti cu intarziere !!! Imi place tare mult sa te citesc.
Nu reusesc sa scriu la fiecare in parte...mii de scuze!!!

Am la cuptor sarmale in vas de lut/roman pe care abia le astept dar mai au de stat vre-o 2 ore. Va pup pe absolut toate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

am pis poze....off sunt cu maNDAR-N VRATE....abia am pus si pozele...vroia ea sa le faca....sau imi muta pantoofiuii pana apasam ey....i-am zis sa tea cumite ca ei ii fac si asa am reusit....
ally lasa sa stea sarmalele in cuptor inca 2h ,tocmai bine ajung si eu..te pup
am vazut si poze noi..dar nu le-am savurat ca A mai are putin si va treziti cu ea in casa la voi..e in stare sa tyreaca prin monitor
scz greselile sunt cu e in brate.....ma sacrific eu ,ca sa nu va viziteze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Offf miki cat mai trageti voi cu bolile astea.....imi pare rau! Si sotul ce ar fi zis de bb3
Ally pooop
Deea minunata anna nazdrana.
Strumf ce frumos ca vine surioara!!!
Lparpala delicios arata tortul!!! Yamiiii,. La multi ani sotului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Deea ai castigat la danonino..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

pe buneeee...nici nu mai stiu unde e subiectul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

pe buneeee...nici nu mai stiu unde e subiectul....

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



upsss deea iertare!! am uitat sa pun semnul intrebarii?? eu am primit email de la ei. la subiect nu au scris cine sunt castigatorii.. dar este foarte posibil sa fi si tu printre primii 50 ca doar postarea ta era dupa a mea, nu?
astept un email de la tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

yasmi am gasit subiectul ..dar nu e o lista acolo..tu de unde stii..ai castigat si tu si ai primit lista...intru sa ii scriu adminului sa imi trimita pe mail...altul decat asta cu care sunt logata ca vad ca nu imi ia parola

chiar e o surpriza daca e asa..eu nu am scris cu gandul la castig..am vrut sa supun doar ca intr-adevar e o branzica fina....mai ales ca A nu prea se da in vant dupa alte branzici...acum am mai descoperit pe cea de la hohland..am luat-o sambata din auchan ca nu am gasit danonino...ei nu ii plac cele care au ceva granule/perle prin ele....
intrasem in acea sera ,parca seara era cand am scris...cu gandul sa-i raspund parca, Alexinei....am vazut asta cu danoone am scris acolo si apoi mi s-a blocat netul si aici nu am ai ajuns....acum intru cu google chrome si pe unde mai aveam parole s-au dus..ca nu le mai stiu
ha ha




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Strumf ce poze frumoase ai pus pe FB minunate!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

MadA noua culoare/frizura te prinde nemaipomenit!!!!! Cred ca este culoarea care te prin cel mai bine !!!! Iar tu esti bella!!!! Si o ambitioasa!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Deea ai un PM . Eu merg la nani acum dar ma uit cand ma trezesc...poop

Mergi la inceput