Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *447*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Dodo, suuuuper macheta lui Bogdi !!!



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Bine ai venit pe lume Natalia!!! sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc in viata! Ramona felicitari!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Ma uit la pozele IUliei de pe FB si nu ma pot opri din plans. Nu am vazut in viata mea atat curaj, tarie si putere din partea nimanui. Ma bucur atat de multca in sfarsit expresia de pe fata lui Cami s-a schimbat, dar nu inteleg de ce a trebuit sa plateasca atat pentru asta.

In alta ordine de idei, am vorbit azi cu cei de la Mereu Aproape si mai dureaza vreo 2 luni pana vor avea situatia finala pe sume. Am plans la telefon si cu Dana Dumitrache pentru ca a zis "Iulia noastra" si s-a bucurat mult cand i-am zis de operatie. In plus a zis ca atunci cand vor veni in tara, Iulia se va trezi cu cei de la Mereu Aproape pe cap. Pentru ca o iubesc si pentru ca vor sa o felicite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Buna, fetelor!

Felicitari NATALIA! O viata frumoasa sa ai!

M-a sunat Cami. Iulia nu mai e conectata la aparate, i-au mai scos niste catetere, i-a ramas unul in jugulara, pe unde ii vara nush ce tratament inca 3-4 zile. Mai are mici dureri, dar sta pe spate, respira singura. Mai are sonda pt pipi, dar kk a facut singurica si fara dureri. Personalul superatent, copilul zambitor... Cica saptamana viitoare s-ar putea sa le externeze. Mie mi se pare SF...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Monn, stiu ca ti se pare SF dar asta e realitatea dorita. Sa dea Dumnezeu sa vii cat mai repede cu vestea ca "maine vin acasa".

Mai, fetele, tot vorbiti de poze cu Iulia de pe FB dar eu nu am vazut nimic. Unde sa ma uit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Monn, stiu ca ti se pare SF dar asta e realitatea dorita. Sa dea Dumnezeu sa vii cat mai repede cu vestea ca "maine vin acasa".

Mai, fetele, tot vorbiti de poze cu Iulia de pe FB dar eu nu am vazut nimic. Unde sa ma uit?

Poze Raru
Poze noi

IULIA va invinge CANCERUL

Rares Rarisel cel mai frumusel

idem
nici macheta lui Bogdi

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 15
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

rectific, le-am gasit
acum
Buna dimineata!

ness cu lapte careva?

frumoasa macheta, impresionant ce pot face manutele la copilasifelicitari Bogdi!

am vazut si pe Iulia -Iepurilazambitoare, e pe drumul cel bun!

si pe bebe Natalia, sa fii sanatoasa!

o zi faina!


www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009 + 15
IULIA va invinge CANCERUL !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Monnvas, da, pare SF dar Iulia ne-a dovedit deja ca este o luptatoare si nu ii trebuie mult timp de refacere, este in priza deja
Le asteptam sanatoase acasa !!


Floric, pozele cu Iulia sunt pe pagina lui Cami de pe FB iar cu macheta lui Bogdi a pus Dodo poza aici pe forum, putin mai in urma , drept e ca la birou nici eu nu o pot vizualiza probabil din cazua browserului






Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Poftiti si la cafea !!

Cum mai merg gradinarii ? Adei i s-a diminuat entuziasmul, sunt curioasa azi cum va fi, de dimineata mi-a spus ca Andi trebuie sa-si caute alta prietena pt ca ea nu merge la gradinita unde sunt copii plangaciosi


Floric, cum e la Rares? s-au linistit apele ?

Inapreda, Ian cum e, ii place la gradinita?

Pisigri, pe tine nu te mai intreb, Pisilinca cred ca e cea mai incantata din noii gradinari





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Ma uit la pozele IUliei de pe FB si nu ma pot opri din plans. Nu am vazut in viata mea atat curaj, tarie si putere din partea nimanui. Ma bucur atat de multca in sfarsit expresia de pe fata lui Cami s-a schimbat, dar nu inteleg de ce a trebuit sa plateasca atat pentru asta.

In alta ordine de idei, am vorbit azi cu cei de la Mereu Aproape si mai dureaza vreo 2 luni pana vor avea situatia finala pe sume. Am plans la telefon si cu Dana Dumitrache pentru ca a zis "Iulia noastra" si s-a bucurat mult cand i-am zis de operatie. In plus a zis ca atunci cand vor veni in tara, Iulia se va trezi cu cei de la Mereu Aproape pe cap. Pentru ca o iubesc si pentru ca vor sa o felicite


Daaa si eu ma bucur sa ii vad zambetul pe fata lui Cami , ii sta asa bine !!de Iulia ce sa mai zic, ea e zambitoare mereu, invingatoarea noastra !!

Buni sunt banutii si peste 2 luni !



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput