Clubul "babelor" FIV-oase 62

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Sami, eu tin Monti de cativa ani, am facut o "pauza" adica am mai calcat stramb de tot, dar nu am pus un gram inapoi, rezultat:
inainte de pauza - 20kg, acum dupa pauza deja -7kg in 2 luni si un pic. Oricum ideea e ca ma simt mult mai sanatoasa si am mai multa energie la gym decat toate silfidele de pe acolo.
Qiao, bravo pt "fara-fir", eu am noroc cu al meu, ca e in domeniu si nu ii scapa nimic, ce e pe IT, ca in rest...
Ari de care cisme de biker? Intreb si eu ... ca eu mai mult balerini si basketi de aia ca in Step UP port
Azi m-am dus sa-mi cumpar blugi si spre disperarea mea tot sunt slim, abia am gasit unii care sa pot sa ii port, asa am constatat ca am ori fundul mai mare decat marirea care imi trebuie, ori picioarele prea groase raportate la fund. In fine, macar am fost dupa tura de cumparaturi si am mancat la o terasa cu vedere la Turnul E. asa mai imi scald si eu ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

vad ca zi e zi de bucatareala
am prestat salata de vinete cu ardei copti, mane vine si ciorba
toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Aristico vreau si eu snitel eu mereu am stiut ca ai potential in a scrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Ari, pe 6 oct la Biserica Rusa. Daca vreti sa veniti sa o vedeti pe Ana mea nud, va astept cu mare drag si pe tine si pe fete!

10 ani de incercari pentru a avea un BB
FIV 2 reusit decembrie 2011 Budapesta, dr Peter Kovacs

PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Draga mea Aristica te pup ,esi sigura ca este ok?sunt cam speriata ca nu stiu ca inseamna daca este bine..ma scuzati ca ma vait dar eu sunt si singura pe acasa ..adica fara sot pe care sa-l innebunesc asa ca va innebunesc pe voi...sper sa ma iertati...pana vineri cand imi vine sotul acasa...va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

crystyne hai, linisteste-te, stresul strica feng-shuiul fiv-ului. totul e ok pana acum. vezi ca ti-am raspuns si in partea cealalta.

azi am hartogarit, aveam hartii, facturi etc adunate gramezi-gramezi in ultimele 5 luni, de cand am demarat fiv2
w-e placut in continuare la toate lumile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikoniko spune:

Kisses 4 all the Ladies.
Mai reusesc sa va citesc din cand in cand, pt ca Mihaita imi ocupa tot timpul , si ma bucur sa va regasesc optimiste si minunate ca intotdeauna.
Fetelor, de Cyc mai stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

o duminica frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica28 spune:

ARI multumesc pt sfaturile tale !
Nu ma grabesc cu acest fiv,numai ca ceea ce ai zis tu cu dieta si cele 3 luni de dupa nu sunt posibile ..........pt ca dr mi-a zis clar odata ce scot steriletul incep fiv-ul ,3 cicluri am avut ,nu il scot mai devreme pe 17 fac 3 luni ,merg la Albu si vedem ce spune ne incadram pina de sarbatori ,daca nu ,cred ca o sa il mai tin,eu asa am inteles de la sami ,de la albu ca odata scos incep si stimularea!
In legatura cu dieta ,o tin ,pt ca piticul meu dupa creier,imi spune ca fac bine citeva kg jos .............tin sa precizez ca prima sarcina care am avut-o sa prins dupa o cura de slabire ,eu zic ca la aceasta cura maninc destul de bine ,oricum ca sa fiu linistita maine o sa ii trimit un mesaj lui Albu ii spun de aceasta dieta si daca spune sa o opresc ,gata renunt ,PROMIT! Te imbratisez cu drag !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Citat:
citat din mesajul lui crystyne

Qiao,doamna scumpa multumesc tare mult esti o scumpa ca de obicei
Duminica placuta!!

Mergi la inceput