Aspirante optimiste .(808) Felicitari Isa!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Bafta multa! Faci stimulare ovariana sau incerci tot natural? Nu vreau sa te descurajez dar eu una am incercat natural din Decembrie pana in Martie si n-am facut decat sa pierd timpul.

11+
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Aspenter, Elevit, Euthyrox, Medyn, Magne B6, Vit C si Utrogestan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:



Subscriu si eu la cele spuse de Stefulici, si eu am patit-o cu testele barza, la fel am incredere doar in sure check.

La multi ani, Anca!

Ylari l-am vazut pe Lucas, e un scump.

Ramayanaa cand faci beta?

Bafta multa fetelor, va las si eu pupici de molipsire.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Va salut fetele dragi. Va doresc ca in acest capitol nou sa fie numai vesti bune.


Kmy_black, ai PM



Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramayanaa spune:

buna fetelor
mie test de sarcina fildas de la farmacia catena, tip caseta mi-a iesit fals pozitiv...deci cred ca sunt mai multe care dau erori...

Tanamera, vineri as avea beta, daca ajung pana acolo...maine am programare la doc sa discutam, dar beta doar vineri, ca atunci sunt 14 zile de la inseminare...tie cum iti e? cate saptamani ai deja?

eu azi am fost ca batuta in cap, cu greu m-am putut concentra la lucru...a si fost o zi lunga la servici, dar am venit terminata...maine din fericire am liber!!! ma bucur tare mult de ziua asta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankylya spune:

nu Emilia nu fac stimulare o sa mai incerc asa a fost prima luna de incercar dar stiam de la ginecolog ca nu o sa ovulez. incercam si noi octombrie si noiembrie si daca nu e nimic ma duc la ginecolog aici si vad ce zice. am zis deocamdata sa incercam asa ca nu ma pot duce la un doctor sa ii zic ca vreau nu stiu ce daca nici nu am incercat vreo 2 luni. sa sti ca nu ma descurajezi incerc sa am rabdare si sa mergem inainte cu calm. te pwp

*****************
In dragoste, ca si in vis nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Buna fetele!
Sa avem o saptamana minunata si un capitol cu , macar un test, cu II!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankcta spune:

Anca la multi ani cu sanatate si putere sa treci in viata prin toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zanik18 spune:

buna seara!fetele de luna viitoare v-om incepe si noi sa facem analize sa vedem daca avem verde la bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramayanaa spune:

neatza fetelor
sunt in curatenie, intru cand fac mici pauze...
da cineva o cafeluta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Neata!
Teste de care am fost multumita: first response (din carfur - iti spune cel mai repede DPO daca e sarcina ori ba) si surr check. Singurele care mi-au iesit pozitive. Cand nu ieseau, desenam eu cu pixul a doua liniuta, eram multumita si o luam de la capat, hahahaha!!!
Mihaelafalt, tanamera, ankta, fetelor va pup din suflet!

De Denyand ce mai stiti? Lorena e bine?

Ancadragoman la multi ani!

Va imbratisez, bafta la testari, nu mai faceti lista?

Bob te pup si pe yine sa fii sanatoasa sa te bucuri de printzesa!!

O zi misto va doresc

Mergi la inceput