Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *446*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

kea - asa e la inceput pana se acomodeaza si intra in ritm, deci nu-ti mai bate capul cu somnul
cat despre durerea de cap - am luat deja 2 pastile, mai astept si vad ce mai incerc (probabil ca ar trebui sa beau ceva... pentru vasodilatatie, nu de altceva)


Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

ooo, lasati ordinea de prin dulapuri, hai mai bine sa visam la vacanta
ce spuneai novusel despre revelion?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La cautat jocuri ma refer, dulapurile erau doar in plan.
Treb sa cumpar si eu saci din aia.
Bianca, super ideea cu jocurile cu magneti, chiar am ochit unul. Ala cu cifre ne depaseste deocamdata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

La cautat jocuri ma refer, dulapurile erau doar in plan.
Treb sa cumpar si eu saci din aia.
Bianca, super ideea cu jocurile cu magneti, chiar am ochit unul. Ala cu cifre ne depaseste deocamdata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ce fain ar fi sa se organizeze si aici targuri din astea, stiu de la prietenele mele din strainatate ca tot asa cumpara multe lucruri frumoase pt copii

Daca vezi pe undeva ferma asta de la Haba si e pret ok, o vreau si eu ca pare interesanta si are recomandari ff bune, am mai gasit-o la o tipa care are site cu jocuri si jucarii in lb germana (http://www.julia-toys.ro/ ) dar nu o mai are in stoc :(





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

ooo, lasati ordinea de prin dulapuri, hai mai bine sa visam la vacanta
ce spuneai novusel despre revelion?

Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori



Sigur nu Bahamas asa ca trebuie sa schimb musai garderoba



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

fetelor sunt plin ade nervi. Dezamagita. Involburata.
Pentru a treia ora intr-o saptamana l-am luat pe Rares muscat. Insa acum e cel mai tare si grav muscat. Adica, unde pe umar, cumva o muscatura si o tentativa de muscatura caci una din rani (pot sa le spun) a sangerat de i s-a facut coaja. Intr-adevar e de mica dimensiunea dar nu asta conteaza. Imi vine sa urlu. Sora a spus ca a vorbit cu parintii fetitei, a pus-o pe scaunul pedepsit (asta e metoda de pedeapsa) parintii lucreaza cu fetita acasa, dar se pare ca ea doi bani nu da.. Eu i-am spus lui Rares sa nu se mai joace cu ea dar se pare ca azi s-au intalnit iara la jucarii. Cel mai probabil (spun asa caci nu stiu in ce moment s-au petrecut) Rares a facut mancare cu jucariile de fetite.

Eu maine la sedinta sunt pusa pe scandal. Azi nu am prins-o nici pe fetita nici pe parinte la vestiar. Dar sigur saream la jugulara fetitei. Daca de ma-sa si tac-su nu stie de frica pai macar sa ma stie pe mine Babaul copiilor.

Consider ca si sora are gradul ei de vina de nu o izoleaza pe canibala.
Sigur mi se va spune maine ca nu asta e interesul socializarii copiilor. In fine, deja nu mai judecat. Singura sansa am de a-l invata pe Rares sa o loveasca, sa se razbune. Insa va patimi si el, adica va fi pedepsit si se va obisnui bataus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Novus, zi-mi exact cum o cheama ca eu n-o vad. Da-s cu un ochi si la astia mici, e drept.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pisik, ma bucur sa aflu ca mai sunt si nasi care isi asuma rolul de parinte. Bravo lor si voi sa va reveniti cat se poate de repede.

Novus, ce face jocul acela ca nici eu nu vad. Se deschide pagina principala si atat.

Apropo de gradi, cand am intrat in curte erau copiii de la pregatitoare in curte iar un elev a iesit din clasa si intalnind-o pe sora a salutat-o in germana. Wow. Mi s-a parut ceva altfel...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Am discutat cu doi tatici azi sa vad daca doar Rares e victima. O fetita scapase dar i-am arata taticului pe rares muscat si s-a minunat iar celalat a fost cpasat saptamana trecuta si stiti care a fost raspunsul lui: "ei, doamna, asa sunt copiii" Cum pot fi atat de nepasatori. Mi s-a facut si mai rau.

Mergi la inceput