Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *446*

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Si eu sunt la fel Gina, nu ai luat-o deloc pe aratura, chiar la asta ma gandeam, sa ramana o promisiune si la urmatoarea ei aniversare sa petrecem impreuna

Cami: va imbratisam cu drag si va trimitem o ploaie de pupici, pentru doua fete luptatoare

Doamne ajuta in continuare!




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

GINA, io am bazait-o la cap pe Cami ca la intalneala dinainte de Craciun (s-aude, shefa de partid? ) sa vina si ele, dar... atunci ele vor fi din nou in toiul chimioterapiei, si stiti cum e, e foarte vulnerabila in momentele alea, cu imunitatea scazuta si chiar nu cred ca i-ar face bine o societate de copii muciosi, cum vor fi ai nostri atunci.

Darrrr sperrr din suflet ca la anu sa se termine si tratamentul postoperatoriu si viata sa-si reia cursul normal. Atunci cred ca putem face o petrecere de „Bine ai revenit in copilarie”...

Si da, exact sentimentul asta l-am avut si eu, si Cami: ne venea sa urlam de bucurie ca s-a terminat, ca greul a trecut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Novus cred ca a deschis sticla de bere cu aroma de cirese de bucurie! As deschide si eu o sticla, sa dea naiba! Asa m-am insufletit, bine dispus, emotionat, bucurat!
Cami intr-adevar merita o mare, dar uriasa imbratisare! A fost tare pentru puiul ei si a incercat-o Dumnezeu cat pe alte mamici in 10 vieti!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

GINA, as bea io cu tine, tot asa, de bucurie! Chit ca am amigdalele cat casa (husband ar zice ca vorbesc prea mult la telefon), dar... ma sacrific!

So, io scot la bataie bere cu merisor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Eu mai "sorb" inca dintr-o cafea, caci mai am putin de lucru, insa ma duc sa-mi pun si un pahar de vin alb. Sa vezi ce lucrez dupa aia... . Husband-ul meu mi-a spus asta-seara ca nu ne-ar lasa niciodata sa plecam (pe mine si pe Calin), dar experienta profunda imi spune ca este o minune care nu va dura nici trei zile... Caci o zi ma iubeste si alte trei luni ma ignora!

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 19+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Dodo, am acceptul, iti trimit imediat raspunsul.


Ti-am raspuns..Daca am tot ce-mi trebuie dumnica ma apuc de album.


Sunt treaza la ora asta ....din doua motive:
-"galcile" sunt cat casa poporului si dor,dorrrr
-trebuie sa fac mancare pana apar colegii lui Bogdi(la ora 10) vor face o macheta intitula "La mare"

Ma bucur caci pana acum totul e bine cu Iepurila.Sper sa treaca ,sio va face ,usor si peste curele postoperatorii si poate la urmatoarea intalnire de la mare sa le cunoastem si ghioceii sa se joace impreuna.

aaa pentru interesate,pt gradinite sau hobby luni la lidl au oferte la hartii colorate,pixuri cu gel,blocuri pentru pictura si o trusa de 40 lei cu "di tate" de la creion la acoarele,carioci,cerate,culori normale si multe altele.

all
aaa cat pe aci sa ratez

Pisik sa fii sanatosa si mereu fericita alaturi de familia ta frumoasa.Sa-ti dea Bunul DUmnezeu doar vise implinite!



Si pentru toata lumea cafa


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Buna dimineata! Adela nu are notiunea de week-end... cica si in we trebe dat drumul la tramvaie!

Profit de aceasta ocazie, sa spun "La multi ani si pe aceasta cale!" lui mamiAna.



Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 19+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

La multi ani Pisikule si multa liniste sufleteasca iti doresc ! Sa te ajute Dumnezeu sa gasesti starea aia de pace si de bine care sa tina cat mai mult, ca vezi cum Doamne_Doamne le aranjeaza El pe toate pana la urma...!

De Iulia....nici nu stiu ce sa zic. Ma bucur si ma rog ca totul sa fie perfect pana la sfarsit, iar Cami sa-i povesteasca despre toate astea cand va creste, ca despre un vis urat.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 26+

Mergi la inceput