Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *446*

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

A vorbit Monnvas cu Cami, operatia e pe terminate mai bibileste neurochirurgul nervii acum, singura problemuta care ar putea ramane ar fi o mica incotinenta urinara, asta sa fie singura problema !!

Mai revin cu amanunte ca m-am emotionat de nu am retinut tot ce mi-a zis Monnvas

Ideea e ca IULIA VA FI BINE !!!!

Aaaa si s-ar parea ca treaba cu neurochirurgul nu a fost in plan asa ca se plateste separat, noroc ca le-au mai ramas ceva banuti



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!







O, Doamne ajuta!( acum bocesc...)

[url]IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Citat:
citat din mesajul lui Novus
Ideea e ca IULIA VA FI BINE !!!!



O, Doamne ajuta!( acum bocesc...)



Multumescu-ti Tie Doamne!

+1 la "corul bocitoarelor"

Anaan

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Doamne ajuta! Ce veste buna! Asteptam mai multe detalii! Era clar ca Iulia este o luptatoare .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Of, ca numai cu emotii am stat si eu de cand am venit de la scoala si cu ochii pe topicul Iuliei...dar am zis ca "no news is good news"...si se pare ca asa este!
Tufete, novus, monnvas, sa ne tineti la curent in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Abia astept si eu vestile bune ca azi m-au mancat degetele toata ziua sa o sun pe Cami !!





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri
Eu i-am mai luat "culegeri" pentru 3-4 ani si i-am mai listat de pe net pagini de colorat cu personaje preferate, exercitii de-alea de unit punctele (fiecare punct are un numar, unesti numerele in ordine crescatoare si iese un desen), exercitii cu "coloreaza cel mai mic/mare/rotund/ etc obiect", "inconjoara-l pe cel mai mare", "subliniaza-l pe cel mai mic" etc. I-au placut mult, numai mi-a expirat mie abonamentul pe site-ul cu pricina :D.


Ai minunatiile astea si-n format soft... ?

Edit: am gasit linkul.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 19+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Mada,matza dati si mie link
Multumesc anticipat.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

F5 F5! Vesti, tufete????



Dodo, a scris pisigri mai devreme: stradapiticilor ro.

Denisa-Madalina fericita de Adela Marisa, 19+ cu

IULIA va invinge CANCERUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am sunat-o pe Cami, mi-a inchis si .... astept , ca nu mai pot !! sigur o fi gata operatia dar probabil nu poate vorbi





Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Nici eu n-am vesti. Mi-a promis Cami ca da sms cand se termina de tot-de tot si inca nu mi-a scris nimic, nu mi-a raspuns...

In rest: metastazele pulmonare au fost primele scoase, se redusesera mult fata de ce se vedea pe rmn-ul din ro, nu i-au mai sectionat sternul, au intervenit pe alta cale (torco-nush-cum), apoi au trecut la tumora propriu-zisa, au curatat bine pelvisul. Se temeau drii ca va trebui sa ii faca anus contra naturii, dar n-a mai fost nevoie. Cum v-a zis si Novus, nu erau precisi ca nervii care controleaza mictiunea sunt functionali, s-ar putea sa ramana cu o incontinenta urinara. Cand am vorbit io cu Cami - adica pe la 5,30-6 - inca mai bibilea neurochirurgul la nervi.

Nu stiu, nu stiu, nu stiu mai muuuult...

Mergi la inceput