INSEMINARE 93

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anairisanna spune:

am uitat sa va spun ca eu am chist dermoide.si s-ar putea ca si din cauza asta sa nu raman insarcinata.voi ce stiti de acest chist???

secu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Ana, cum poti sa zici 10 mii un FIV? Eu am luat contact cu o clinica din Malaga, pt Fiv normal, cu AH si mi-au zis si preturile, 3800 eur fivul fara medicamente. Injectiile au aceleasi pret ca si in Fr, deci m-ar ajunge cam o mie in total.
In tarifele pe care mi le-au dat am si ecografii si tratamentul sperm. si chiar si translator.
Plus ca de ce sa nu incerci cele 2 Fiv-uri de stat? Daca nu ai incredere in echipa de acolo, de unde te duci tu, cauti o alta clinica si gata. Nu sunt chiar rare clinicile de Fiv din Spania.

LE: Betty, felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

BETY a rezultatul de azi de la betaHCG?
GABYV pupici

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anairisanna spune:

Da Gaby ai dreptate in ce spui dar, avand in vedere ca eu in Tenerife unde avem doar 2 clinici private unde putem face Fiv,cred ca se si profita putin de situatie.
iar pana trec la cele 2 FIV vreau sa mai imi fac la privat histero si sa vad ce e cu chistul asta nesuferit.

secu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Va salut fetelor, sunt plecata de ieri de acasa scriu de pe tel., am intrat scurt sa va spun ca beta dupa 25 ore a fost 11,64 marti voi mai face unu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Bety

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauricea2002 spune:

Felicitari, betty200!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Va salut fetelor, sunt plecata de ieri de acasa scriu de pe tel., am intrat scurt sa va spun ca beta dupa 25 ore a fost 11,64 marti voi mai face unu.


FELICITARI, BETTY!
Doamne ajuta sa o duci pana la termen.

Scuze ca nu am fost pe faza la intrebarea ta. A la treaba de numa si acasa si la servici, plus ca deja sunt cam greoaie si de abia ma misc. Asa ca mai greu mai intru pe net. DAr voi fi intotdeauna aici sa va felicit pe toate.
Eu in ziua 14 dupa IA, aveam 2 valoare BHCG, ceea ce insemna ciuciu sarcina.

cu 26+

Mergi la inceput
Mergi la inceput