Sept-oct 2010(15)La multi ani copilasi iubiti !!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani, Ionut!
La multi ani, Petru!
La multi ani, Nicopic!
Nike, cum se simte Sebi?
Dimineata e o intreaga aventura! De obicei eu sunt cea care face ruxacelele: apa, vazut de papucii de schimb sa-i aiba, schimburi la cei mici. Bog ma ajuta in special cu imbracatul fetei, care alearga goala prin casa ca nu vrea imbracata-eu ma enervez, le dam o gustarica: lapte, iaurt. Daca avem timp servim cafeaua si bagam si noi ceva in gura. Ii pun pachet si sotului. iesim cum putem pe usa, de obicei eu zic :"hai odata", ma mai enervez, mai bodagani. Plecam cu masina cu totii cu toate ca gradi e la 5 minute, dar cu ei faci 15. Sotul duce fata la cresa( e langa gradi) iar eu baietii. Apoi fiecare la serviciu! :) Eu mai pot intarzia, insa sotul trebuie sa fie la o anumita ora ca il ia un coleg din cartier, cu masina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna fetele
La multi ani nicopic!! (scuze de intarziere,nu m-am uitat pe prima pagina)
La multi ani si piticilor Petru,Antonia si Maria sa cresteti mari,frumosi si cuminti!

Noi am luat destule hainute deocamdata,din Euro,Auchan si de aici de la bazar ....am gasit si adidasi la un magazin mic de cartier ,sunt chiar draguti si sunt din piele la interior.

Nike cum e Sebi?

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna seara.
Eu la ora asta fac mancare deoarece maine baietii mei stau acasa de dimineata. Vlad are laringita+rosu in gat, sotul va sta cu el. Ieri avea doar mucisori al meu copil, dar erau de aia obisnuiti, incolori, astazi de dimineata erau verzi iar dupa somnul de la amiaza a inceput sa tuseasca si era foarte ragusit, asa ca am ajuns la spital. Deci cresa pica saptamana asta, sa vad de marti cu cine il las pe Vlad, ca eu de la munca nu am cum sa lipsesc, mai ales acum cand totul e la inceput.
Sper doar ca tratamentul sa inceapa sa isi faca efectul cat mai repede deoarece medicul ce l-a consultat mi-a spus ca evolutia acestei raceli este imprevizibila si de se ineaca si tuseste mai tare in noaptea asta, sa merg sa il internez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Neatza!!!
Va servim cu cafeluta,cappucino,omleta cu de toate si mai tarziu un suc si o praji

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani, Nico! (deh, toata lumea iti ureaza cu intarziere, dar cu mare drag) sa ai parte de multa fericire, alaturi de cei dragi tie

La multi ani, Maia Elena sa cresti mare, frumoasa, sa le aduci multe bucurii si impliniri parintilor ... Ana, eu am servit cappuccino, ca stii ca sunt amatoare, dar astept si tort

La multi ani, Stefan!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare si o !
La multi ani, Maia!
Las multi ani, Stefan!
La multi ani, Nico!
Vladut multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NewOffice spune:

La multi ani Maia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:


Si nu in ultimul rand, ceea ce ai avut acum doi ani cand toata lumea era cu sufletul la gura asteptandu-te: LA MUUULTI ANI MAIA!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

La multi ani fericiti, Maia sa cresti mare, sanatoasa, frumoasa si ascultatoare! Ana, tot ce-i mai bun pt fetita ta!
Fetelor, multumesc frumos pt urarile retroactive, le primesc cu drag si va
Alynta, am facut un exercitiu de imaginatie cu plecatul dimineata d-acasa multa putere si nervi de otel tre sa ai
Anca, multa bafta la cursuri! Ionut e ok fara tine?
Mari, multa sanatate lui Vladut! si L este mucioasa de cateva zile, tuseste..bine ca nu are temperatura.. azi noapte, cel putin in prima parte nu prea ne-am odihnit, ea super agitata si nervoasa din cauza tusei..eu pe langa ea, s-o linistesc..
Apropo de somn, L a inceput de ceva vreme sa vorbeasca; pe mine ma amuza, dar totusi o fi normal? din ce-am reusit sa surprind "a mia"(a mea),"a pidut"(am pierdut) cam posesiva.. chiar si in somn ii este teama sa nu-i ia cineva ceva
pt amuzament va las un filmulet cu L dansatoarea



Nico, mami Larisa15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

LA MULTI ANI, MAIA!!!

LA MULTI ANI, NICOPIC!

Mari, multa sanatate lui Vladut!

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/PozeMobil?authkey=Gv1sRgCNvyz7PBhLXoag

Mergi la inceput