Sept-oct 2010(15)La multi ani copilasi iubiti !!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

NICOPIC, si la noi e ,,scandal'' noaptea, Vlad tot cu ,,a mia'' ,,nu bebe, nu, a mia'' si ta-su cu cerutul diverselor chestii necesare la munca, plus explicatii ,,tehnice''. Eu dorm intre ei, deci e minuuuunaaat
Al meu copil se simte mai bine, nu mai tuseste asa des cum a facut ieri dupa amiaza, i-a mai revenit vocea, a mai ramas putina raguseala, insa nu prea vrea sa manance (bine ca bea ceai/apa). Asta de bine ce ma bucurasem ca in sfarsit avem 11kg, si alea ,,implinite'' de cand mananca la cresa la ore fixe si mai cu pofta, ca asa e la gramada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

LA MULTI ANI MAIA ! IONUT SA VA BUCURATI PARINTII


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Multumim frumos de urari Va servim ceva de baut,,si praji cu nectarine si frisca Sambata facem tortul

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Neatza la voi! haideti la o

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Daca Ana a dat cafeaua, eu adaug niste grisine cu tarate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

Buna fetelor,

La multi ani Maia, sa cresti mare si sa fii sanatoasa .

Eu va citesc de la servici, dar mai greu cu scrisul.
Fetelor, cum e sa fiti din nou la catedra? Mari, cum e la clasa 0? cred ca is tare neascultatori. Cati copilasi ai in clasa? Cred ca e un haos cand vor la toaleta, sau sa pape, iti trebe nervi de otel pt ei (vorbesc din ceea ce vedeam la gradi cand mergeam s-o iau pe Ioana).

ana, ce mai face Maia, se cere acum la olita? Dar cu mancarica cum mai e? ati scapat de blenduiala?

camisv, ai intrat serios in febra lucrului? eu sunt in in trainig, dar mi-l cam fac singura :D



Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

1 An si 10 Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Vlad e mult mai bine, maine reincepem cresa, dar sigur va fi cu urlete.
CAMELUSKA, nu e chiar atat de ,,grav'' cu piticii de clasa pregatitoare. E intr-adevar greu sa ii tii atenti si linistiti, insa am afisat imagini cu regulile clasei si cand vad ca se depaseste limita, merg si stau cu mana pe regula incalcata, desenez o floare neagra cu fata trista pe tabla, mai pun si niste lacrimi la ochii florii si se potolesc. Dupa nici doua saptamani pot spune ca 70% dintre ei au invatat sa astepte sa le vina randul la vorbit/povestit, asculta intai ce spun colegii, ridica mana...cu masa e ok, ca mananca toti la pauza mare cand se aduce si lapte/corn. E si acolo cu regula: asteapta toti aliniati la usa sa primeasca sapun lichid, se spala pe maini, apoi isi iau locul la masute. Clasa mea e omogena din punct de vedere al nr de fete-baieti dar si ca intelect sunt bunicei, nu am nici foarte isteti, nici foarte slabi, deci am cu cine lucra. Ma bucur ca am sprijinul parintilor in ceea ce priveste colaborarea cu scoala, se implica in educatia copiilor lor (asa pare, sper sa nu ma insel).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor!
la multi ani maia!


maine as fi avut terment pentru cezariana.am simtit d ela bun inceput ca nu duc la termen sarcina.am vrut s ama inscriu direct la odisea iul aug.
acum e o minune de copil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

La multi ani, Maia!! Sa cresti mare si frumoasa, sanatoasa si mereu vesela!!!

Noi inca nu am reusit performanta de a merge o saptamana intreaga legata la gradi. Merge 3-4 zile si apoi sta alte 3-4 acasa pt ca face febra, muci, tuseste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR! NE CEREM SCUZE DE INTARZIERE! SA FITI SANATOSI SI SA VA BUCURATI PARINTII IN FIECARE ZI! MULTI PUPICI!!!


https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/ElenysCristiana

Mergi la inceput