**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Ms mult de tot Mariana dar acum sunt daramata psihic al meu sot mi-a zis k fiecare sa isi rezolve probleme singur si ca fiecare e ptr el si k pe el nu il intereseaza ce probleme am eu k el nu imi spune mie ce probleme asre el si chestii de genu

http://alinahandmade.blogspot.com/


Presupun ca astea ti le-a zis la telefon, nu? Sunt curioasa de cate ori il suni pe zi ? Am impresia ca va enervati reciproc la telefon si cand vine acasa nu discutati deloc.... Eu imi sun omu' sa-l intreb doar ce face, sa-i urez o zi buna daca nu reusim sa vorbim dimineata si ii mai transmit oarece comenzi administrative . Restul le discutam tete a tete cand ne intalnim seara .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Eu nici seara nu discut ptr ca nu doreste domnu.si el ma suna cand are pauzasi acum prefer sa numai discut deloc daca asa doreste el pentru ca el a spus va el nu imi spune mie problemele lui si nici el nu vrea sa le stie pe ale mele si sa mi le rezolv singuraadica din asta am inteles unu hais si altu cea sunt intr-o relatie dar de fapt sunt singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

sunt calde, proaspete si va asteapta la o mica.
Eu astazi cred ca intru sa citesc din excel si poate si invat ceva,ieri nu am mai avut discutia cu al meu a gasit motiv ca are dureri de stomca ca trebuie sa isi schimbe softu la telefon si gata.

Nyny, pe unde umbli mamai?Cum mai sunteti?
Doinita ce iti fac printesele?
Tatiana pe unde v-ati ascuns?Si va astept la o pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata Alina !

Multumesc pentru tratatie. Azi servesc tot ceai de musetel cu multa lamaie.... Daca nu reusiti sa vorbiti tete a tete atunci scrie-i biletele si specifica-i ca astepti raspuns...e si asta o modalitate de a comunica.... Astept sa-mi trimit un XLS facut de tine...

PS. Doinita are o singura printesa, Tatiana are doua...

La noi e nor si are de gand sa ploua...urat...dar e tot cald....

O zi buna !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Sorry am gresit meaq culpa
Mariana am incercat si asa acum sa speram ca vom, discuta diseara daca nu asta este macar stiu cer trebuie sa fac si ce ma asteapta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Acum am ajuns acasa m-am plimbat cu cv-uri peste totsa dea Dumnezeu sa ma angajez cat mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Acum am ajuns acasa m-am plimbat cu cv-uri peste totsa dea Dumnezeu sa ma angajez cat mai repede

http://alinahandmade.blogspot.com/


Bafta ! Iti trs. PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:




O zi linistita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

sunt calde.
Aseara si fara discutii cred ca mer4ge mai bine mi-am dat seama ca vb dulce mult aduce

Mergi la inceput